کسب درآمد دلاری از فریلنسری

کسب درآمد دلاری فریلنسری یکی از روش‌های رایج کسب درآمد دلاری است. افرادی که به‌تازگی به عنوان یک فریلنسر شروع به کار کرده‌اند، قصد دارند راهی را در مسیر شغلی پیش بگیرند که به بالاترین کسب درآمد دلاری از فریلنسری برسند. بسیاری از فریلنسرهای جدید این طور فکر می‌کنند و منطقی هم به نظر می‌رسد؛ اما کسب درآمد از فریلنسینگ سختی‌های خودش را دارد. تنها به این دلیل که یک مهارت فریلنسری تقاضای بیشتری دارد و یا می‌توان از طریق آن درآمد دلاری فریلنسری بیشتری داشت، لزوما به این معنی نیست که بهترین مسیر برای دنبال کردن است.حقوق خوب گرفتن و یا کسب درآمد دلاری بالا از فریلنسری به سطح مهارت، تجربه و کیفیت کار شما بستگی دارد.

با این حال، مهم است که بازار خود را بشناسید و ببینید کدام نوع شغل و مهارت‌ها بیش‌ترین درآمد دلاری فریلنسری را دارند و یا بیشترین دستمزد را دریافت می‌کنند تا شاید بتوانید یک مهارت جدید یاد بگیرید و یا برای یک شغل آزاد در آینده برنامه‌ریزی کنید.

درآمد دلاری فریلنسری یکی از پرطرفدارترین درآمدهاست؛ چرا که کسب درآمد از فریلنسینگ مزایای بسیاری دارد: نداشتن سقف درآمد، استقلال در انتخاب فضا و زمان کار، آزادی در تعیین نوع پروژه و مهمتر از همه استقلال و آزادی در انتخاب پروژه و همکار.​

قبل از شروع کسب درآمد دلاری از فریلنسری

برای کسب درآمد از فریلنسینگ به عنوان یک فریلنسر، باید مهارت‌هایی داشته باشید که مردم مایل به پرداخت به ازای انجام آن‌ها هستند. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که تجربه تبدیل شدن به یک فریلنسر را ندارند، اما کافی است تا گذشته‌ی خود را مرور کنند.  

این شکلی فکر کنید: تا به حال شغلی داشتید؟ اگر آره، به این معنیه که شما مهارت‌هایی دارید که مردم به خاطر آن‌ها حاضرن پول پرداخت کنند و شما میتونید از این طریق درآمد دلاری فریلنسری داشته باشید.

ساده‌ترین انتقال از کارمندی به فریلنسری این است که کار خود را با چیزهایی شروع کنید که قبلا در ازای انجام آن‌ها حقوق دریافت کرده‌اید. ​

 

کسب درآمد دلاری با مهارت خاص

افرادی که به دنبال کسب درآمد دلاری از فریلنسینگ هستند معمولا دارای مهارت خاصی هستند. این مهارت می‌تواند در حوزه های مختلفی باشد تا شرایط برای: کسب درآمد دلاری از گرافیک، کسب درآمد دلاری از برنامه نویسی، کسب درآمد دلاری از شبکه، کسب درآمد دلاری از معماری، کسب درآمد دلاری از طراحی وب، کسب درآمد دلاری از کپی رایتینگ و… سایر مشاغل به راحتی فراهم باشد. اگر شماهم از دسته افرادی هستید که مهارت خاصی دارید و به دنبال کسب درآمد دلاری از فریلنسینگ هستید بد نیست به راهنمای کسب درآمد دلاری ارزیشو را مطالعه کنید:

کسب درآمد دلاری از برنامه نویسی

برای کسب درآمد دلاری از برنامه نویسی در رشته های مختلف برنامه نویسی روش ها و سایت های زیادی وجود دارد، برای مثال اگر هکر هستید می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید. یا اگر برنامه نویس فول استک وب هستید می‌توانید از طریق فعالیت روی پلتفرم وردپرس از طریق فروش افزونه و تم درآمد دلاری داشته باشید. یا حتی اگر در زمینه های دیگر برنامه نویسی تخصص دارید می‌توانید با آموزش برنامه نویسی درآمد دلاری داشته باشید. این مطالب ارزیشو در زمینه برنامه نویسی را از دست ندهید

درآمد دلاری برای هکرها

درآمد دلاری برای هکرها

اکثرا وقتی اسم هک و هکر به گوشمان می‌خورد به فکر کارهای غیرقانونی می‌افتیم. در صورتی که خیلی از هکرها در راستای کارهای قانونی فعالیت می کنند. هکر های ایرانی نیز می‌توانند از طریق فعالیت در برخی سایت ها درآمد دلاری داشته باشند.

درآمد از themeforest

فروش قالب و افزونه وردپرس

اگر شماهم برنامه نویس وب هستید و روی پلتفرم وردپرس فعالیت دارید، سایت themeforest یک بستر مناسب برای کسب درآمد دلاری از برنامه نویسی است. شما با فعالیت در این سایت با فروش قالب و افزونه به راحتی می‌توانید درآمد دلاری داشته باشید.

مسیر درآمد دلاری برای برنامه نویسان

برنامه نویسی یکی از رشته های پردرآمد برای در حوزه کامپیوتر است. شغلی که با توجه به توسعه و رشد نرم افزار ها به یکی از شغل های پردرآمد در سراسر جهان تبدیل شده است. برنامه نویسان داخلی نیز با رسیدن درآمد دلاری و جذب پروژه های خارجی می‌توانند به صورت ماهیانه یا پروژه ای به درآمد بالایی برسند.
کسب درآمد دلاری از kajabi

کسب درآمد دلاری با آموزش برنامه نویسی

سایت kajabi یک پلتفرم آموزشی فعال و حرفه ای است که یکی از راه های کسب درآمد دلاری از طریق همین وب سایت است. برنامه نویسان و طراحان وب نیز می‌توانند با فعالیت در این وب سایت و آموزش مهارت های مورد نیاز در این زمینه درآمد دلاری کسب کنند.

کسب درآمد دلاری از گرافیک

اگر شماهم گرافیست حرفه ای هستید و فکر میکنید که می‌توانید با مهارت های خود در سطح بین المللی فعالیت کنید درآمد دلاری از گرافیک منتظر شماست! سایت های زیادی در زمینه گرافیک فعالیت دارند که ما در ارزیشو سایت هایی را معرفی کرده ایم تا مسیر درآمد دلاری برای گرافیست ها هموار باشد. شما می‌توانید با بررسی این سایت ها و یک انتخاب مناسب به راحتی به درآمد دلاری برسید.سایت های معرفی شده برای کسب درآمد دلاری از گرافیک در ارزیشو:

درآمد دلاری از 99 desgin

درآمد دلاری از سایت ۹۹ design

سایت های فریلنسری زیادی برای فعالیت و کسب درآمد دلاری از فریلنسینگ فعالیت دارند. یکی از این سایت ها که به صورت تخصصی روی گرافیک تمرکز دارد سایت 99 دیزاین است. اگر گرافیست حرفه ای هستید و به دنبال کسب درآمد دلاری از گرافیک هستید مطالعه این مطلب به شدت توصیه می‌شود.

کسب درآمد دلاری از سایت گرافیک ریور

سایت گرافیک ریور یکی از زیر مجموعه های شرکت Envato است که در زمینه فروش محصولات گرافیکی فعالیت دارد. یکی از روش های رسیدن به درآمد دلاری از طریق گرافیک برای گرافیست های حرفه ای سایت graphic river است. شما با فعالیت حرفه ای و مستمر در این سایت می‌توانید به درآمد بالایی برسید.

درآمد دلاری از freepik

کسب درآمد از سایت freepik

محال است گرافیست باشید و تاحالا به وب سایت فری پیک سر نزده باشید. بسیاری از گرافسیت های حرفه ای از وکتور ها و فایل های این وب سایت استفاده می‌کنند اما خیلی از کاربران خبر ندارند یکی از راه های کسب درآمد دلاری از گرافیک همین وب سایت فری پیک است! شما می‌توانید با ساخت وکتور و فایل های گرافیکی از سایت فری پیک درآمد دلاری داشته باشید.

مسیر درآمد دلاری برای طراحان گرافیک در سایت behance

سایت behance یکی از حرفه ای ترین وب سایت ها برای کسب درآمد دلاری از گرافیک است. گرافیست های زیادی از داخل کشور در این سایت فعالیت دارد و از این طریق درآمد دلاری کسب می‌کنند.

کسب درآمد دلاری از تدوین

با گرم شدن بازار پلتفرم های ویدیویی مانند یوتیوب، تیک تاک، اینستاگرام و… بازار کار تدوین حسابی داغ شده و این حرفه تبدیل به یک شغل پرطرفدار شده است. همین امر باعث شده تا کسب درآمد دلاری از تدوین بسیار آسان تر از گذشته باشد. برای درآمد دلاری از تدوین پلتفرم های زیادی وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

درآمد دلاری تدوینگرها

درآمد دلاری برای تدوینگرها

همانطور که اشاره شد با داغ شدن بازار پلتفرم های ویدیویی مانند اینستاگرام، یوتیوب، تیک تاک و… شغل تدوین به یک حرفه پرطرفدار و پر درخواست تبدیل شده است. یکی از راه های کسب درآمد دلاری از تدوین استفاده از پلتفرم یوتیوب است. با گسترش یوتیوب تعداد یوتیوبر ها نیز بیشتر شده است و این یوتیوبر ها نیاز به تدوینگر حرفه ای دارند. شما با بازاریابی درست میان یوتیوبر ها می‌توانید به درآمد دلاری برسید.

فروش موشن و افکت

کسب درآمد دلاری از video hive

اگر شماهم یک تدوینگر و موشن گرافیست حرفه ای هستید و به فکر فروش محصولات خود افتاده اید، سایت video hive که یکی از زیر مجموعه های شرکت envato است مکانی مناسبی برای فروش موشن و افکت های ویدیویی است. با فعالیت حرفه ای در این سایت به راحتی می‌توانید از افترافکت و پریمیر درآمد دلاری کسب کنید.

کسب درآمد دلاری از آموزش

تنها راه کسب درآمد دلاری از مهارت های خاص فریلنسری نیست! روش دیگری که خیلی از افراد از آن استفاده می‌کنند آموزش و انتقال تجربیات به دیگران است. کسب درآمد دلاری از اموزش یکی از مرسوم ترین روش ها برای افرادی است که در زمینه خود تجربه زیادی دارند و می‌توانند با فن بیان خوب خود، تجربیات و مهارت های خود را به دیگران منقل کنند.

درآمد دلاری با فروش دوره در یودمی

پلتفرم های آموزشی آنلاین زیادی در دنیا وجود داردند که به جرئت می‌توان گفت سایت udemy یکی از معروفترین و قدیمی ترین سایت ها در زمینه آموزش است که زمینه کسب درآمد دلاری از آموزش را فراهم کرده است.

کسب درآمد از skillshare

کسب درآمد دلاری با فروش دوره در skillshare

یکی دیگر از سایت هایی که زمینه را برای کسب درآمد دلاری از آموزش فراهم کرده skillshare نام دارد. این سایت یک رقیب کاملا جدی برای udemy محسوب می‌شود اما در برخی موضوعات تفاوت های فاحشی را با یودمی دارد.

کسب درآمد از kajabi

کسب درآمد دلاری از فروش دوره سایت kajabi

یکی دیگر از سایت ها برای کسب درآمد دلاری از آموزش kajabi نام دارد. برای شروع فعالیت در سایت kajabi ابتدا باید اشتراک تهیه کنید، لازم به ذکر است در ابتدا می‌توانید به صورت ۱۴ روز رایگان از این سایت استفاده کنید. این سایت به شما تضمین بازگشت وجه را می‌دهد.

کسب درآمد دلاری از تدریس زبان در italki

تسلط به زبان های مختلف نیز یک نوع مهارت و تخصص محسوب می‌گردد. اگر شما نیز به زبان خاصی تسلط دارید می‌توانید با آموزش زبان درآمد دلاری داشته باشید. یکی از سایت هایی که در زمینه آموزش زبان فعالیت دارد سایت italki است.

خدمات درآمد دلاری فریلنسری ارزیشو

کار ما در ارزیشو شناسایی و معرفی فرصت‌هایی برای کسب درآمد دلاری (مانند کسب درآمد دلاری از فریلنسری) و آموزش از طریق تولید محتواست، در این میان برخی از مخاطبین ارزیشو نیاز به خدماتی دارند تا به کمک آن بتوانند در مسیر کسب درآمد دلاری حرکت کنند. ما در ارزیشو صرفا روی تولید محتوا تمرکز داریم و در هیچ زمینه‌ای از خدمات ورود نمی‌کنیم چرا که این یک کار تخصصی است و از عهده ما خارج است ولی با توجه به درخواست‌های مخاطبین خدمات و شرکت‌هایی که به نظر ما با کیفیت برسد را معرفی می‌کنیم چرا که اعتقاد داریم در زمینه کسب درآمد دلاری آموزش تنها کافی نیست و لازم است در کنار محتوا خدمات مرتبط هم معرفی شود.

در همین راستا ارزیشو خدمات شرکت میناپی مالزی را معرفی می‌کند و یک فرآیند تسهیل در خرید را برای مخاطبین خود ایجاد کرده است. با توجه به تعداد بالای درخواست‌ها توسط مخاطبین ارزیشو ما با شرکت میناپی یک قرارداد همکاری منعقد کردیم و روی خدمات میناپی برای کاربران ارزیشو تخفیف‌های ویژه گرفتیم.

 1. کلیه خدمات معرفی شده در این صفحه توسط شرکت میناپی (minapay.me) ارائه و پشتیبانی می شود.
 2. ارزیشو با تجمیع سفارش ها و خرید گروهی تخفیف ویژه ای برای مشتریان خود از میناپی گرفته است و شما مبلغ را به درگاه پرداخت ارزیشو واریز می کنید و سپس کلیه هماهنگی های اجرایی و فنی و ارائه مدارک و دریافت خدمات را از میناپی دریافت می کنید.
 3. ارزیشو تا لحظه دریافت سرویس توسط شما پول را به شکل امانت نزد خود نگه میدارد و در صورتی که سرویس ارائه شد پول را با میناپی تسویه خواهد کرد و درصورتی که سرویس توسط میناپی تحویل نشود مبلغ توسط ارزیشو به شما عودت داده می شود.
 4. نکات مهم در مورد شرایط سرویس به صورت کامل در سایت میناپی قید شده است و شما با آگاهی کامل از موارد مهم از جمله عدم ورود به سایت پی پال با IP ایران اقدام به خرید می کنید. نکات مهم مربوط به هر سرویس در این صفحه هم نوشته شده است ولی مبنا همان سایت ارائه دهنده خدمات یعنی شرکت میناپی مالزی است.
 5. تمامی هماهنگی های اجرایی و پشتیبانی فنی سرویس با میناپی است و چنانچه بعد از دریافت اولیه سرویس به هر دلیلی سرویس خریداری شده به مشکل خورد این موارد از عهده و تعهد ارزیشو خارج است و میناپی و مشتری به طور مستقل از ارزیشو به آن خواهند پرداخت و مجددا تاکید می کنیم که وظیفه ارزیشو صرفا تجمیع سفارش ها برای دریافت تخفیف و تضمین تحویل سرویس در ابتدای امر را به عهده دارد.
 6. طبق تجربه میناپی تمامی تلاش خود را می کند تا کار شما بدون مشکل پیش رود و این امر نیاز به دقت و توجه شما در رعایت قوانین و نکات استفاده از پی پال و سایر سرویس ها دارد.

سیم کارت مالزی

780/000 تومان

697/000 تومان

 • سیم کارت‌های فیزیکی مالزی با آنتن دهی خوب در ایران جهت دریافت و ارسال تماس و پیامک جهت تایید اکانت‌های خارجی.
 • این سیم کارت‌ها باید هر ۳ هفته حداقل ۵ رینگیت (معادل 1.2 دلار) شارژ شود تا اکتیو بمانند.
 • در صورت غیر فعال شدن سیم کارت به دلیل شارژ نشدن، قابل بازیابی نیستند. پس حتما برای شارژ سیمکارت ریمایندر تنظیم کنید.
 • مدت زمان ارسال از مالزی و دریافت در ایران، بین ۲ تا ۷ هفته می‌باشد.
 • تا زمان ارسال سیمکارت به ایران امکان استفاده از آن برای دریافت کدهای تائید با هماهنگی میناپی وجود دارد.
 • پس از دریافت سیم کارت در ایران ، حتما سیم کارت را شارژ کنید.

وی پی اس مالزی

360/000 تومان (ماهانه)

 • این وی پی اس ها با یک IP اختصاصی ارائه می شود.
 • تامین کننده این سرویس شرکت parsVDS است. پارس وی دی اس به طور تخصصی روی ارائه خدمات وی پی اس برای بایننس و پی پال فعالیت می کند و آموزش و پشتیبانی خوبی روی این خدمات دارد.
 • ارزیشو یک لینک ریفرال از پارس گرفته است و اگر شما با لینک بالا خرید کنید 10 درصد از میزان خرید شما به حساب ما واریز می شود. این کار سرویس را برای شما گران تر نمی کند ولی ما از این خرید منتفع خواهیم شد. در نتیجه خرید با این لینک به معنی حمایت از ارزیشو است.

قبض تایید آدرس

500/000 تومان

479/000 تومان

صورتحساب بانکی تائید آدرس

800/000 تومان

779/000 تومان

 • اکثر سایت ها برای احراز هویت و تائید آدرس از کاربر یک مدرک برای تائید آدرس درخواست می کنند که بسته به نوع سایت ممکن است قبض یا صورتحساب باشد.
 • میناپی این قبض ها و صورتحساب ها را بسته به نیاز شما تامین می کند.
 • پیش از سفارش بررسی کنید که سایت مورد نظر شما کدام مورد را قبول می کند. به طور کلی صورتحساب بانکی مدرک معتبرتری به حساب می آید.

ویزاکارت فیزیکی + سیم کارت مالزی

1/950/000تومان

1/797/000 تومان

 • ویزا کارت‌های ارائه شده توسط میناپی ، از مالزی و به نام متقاضی صادر میشوند.
 • ویزا  کارت  انتخابی کاربر به صورت فیزیکی صادر شده و همراه با یک سیم کارت مالزی، به آدرس متقاضی در ایران ارسال میشود.
 • پس از خرید و ارسال مدارک به فاصله ۱ الی ۳ روز سیمکارت به نام شما خریداری و کارت های ویزا و مستر هم صادر و روی اپلیکیشن موبایل فعال و قابل استفاده خواهد بود، تحویل فیزیک سیمکارت و ویزاکارت بسته به برنامه زمانی پروازهای مالزی ایران و شرکت پست هوایی بین ۲ تا ۷ هفته زمان بر خواهد بود.
 • پایه ارزی این کارت‌ها رینگیت مالزی می‌باشد.
 • قابلیت خرید از تمام سایت‌های پذیرنده ویزا و مستر کارت با هر پایه ارزی.
 • قابلیت اتصال به پی پل، فریلنسر و سایت‌های دیگر به عنوان source of fund
 • قابلیت دریافت وجه نقد از کلیهٔ عابر بانک‌ها و امکان خرید از فروشگاه های پذیرنده ویزا و مستر در سراسر دنیا.
 • دارای پنل آنلاین برای بررسی تراکنش‌ها و موجودی حساب.
 • قابلیت شارژ کارت از طریق صرافی‌ها و همچنین از طریق خدمات مینا پی و یا هر فرد ساکن در مالزی.
 • سقف موجودی در کارت ۵۰۰۰ رینگیت می‌باشد.
 • این کارت‌ها دارای امنیت بالای هستند ، و برای خرید آنلاین ، کد تایید به سیم کارت مالزی شما ارسال میکنند و پس از تائید شما ، مبلغ پرداخت میشود.
 • سیم کارت هر ۳ هفته باید شارژ شود تا اکتیو بماند و در صورت شارژ نشدن از بین خواهد رفت و قابل بازیابی نخواهد بود.
 • این سفارش شامل 4 کارت است. 2 عدد ویزاکارت، 1 مستر کارت و 1 یونیون پی کارت.
 • با پرداخت این مبلغ شما میتوانید 1 کارت فیزیکی و 3 کارت مجازی دریافت کنید که 14 رینگت موجودی درون کارت فیزیکی شما وجود دارد. و یا می توانید هر 4 کارت را به صورت مجازی دریافت کنید و 30 رینگت موجودی داشته باشید. دقت کنید عملکرد کارت های فیزیکی و مجازی کاملا یکسان است و کارت فیزیکی صرفا در سفرهای خارجی و پرداخت های حضوری قابل استفاده است. پس اگر کارت فیزیکی سفارش ندهید 16 رینگت بیشتر موجودی خواهید داشت . صدور کارت به صورت فیزیکی یا مجازی در هنگام دریافت سفارش توسط میناپی از شما سوال می شود و بسته به صلاحدید خود شما اقدام خواهد شد.

پی پال بیزنس وریفای شده + پشتیبانی

3/400/000 تومان

2/397/000 تومان

 • اکانت‌ وریفای شده پی پال بیزینس به نام متقاضی باز و وریفای میشود، بنابر این نیاز به عکس شفاف از پاسپورت متقاضی می‌باشد.
 • -زمان انجام کار بین ۱ تا ۳ روز کاری ، بعد از ثبت سفارش می‌باشد.
 • -متقاضی باید برای اکانت‌ وریفای شده پی پال ،یک ایمیل و پسورد ورود به ایمیل ارائه کند. بهتر است این ایمیل از ایمیل روتین شما که برای عضویت در شبکه های اجتماعی از آن استفاده می کنید متفاوت باشد. ضمنا این آدرس ایمیل دقیقا آدرس پی پال شما خواهد بود.
 • -اکانت وریفای شده پی پال از نوع بیزینس می‌باشد و امکانات بسیار زیادی ،از قبیل درگاه ارزی آنلاین، سیستم حرفه‌ای اینویس و غیره را دارد.
 • روی این حساب پی پال یک سیم کارت مالزی فیزیکی هم به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است.
 • –اکانت پی پال از طریق حساب بانکی در مالزی وریفای میشود و محدودیتی برای استفاده نخواهد داشت.و هیچ کارت ویزا و مستر به آن متصل نیست.
 • -حساب بانکی متصل به اکانت پی پال ،صرفا جهت وریفای کامل حساب می‌باشد،بنابر این متقاضی نباید درخواست برداشت وجه به آن حساب بانکی را بدهد.
 • -در صورت نیاز به مستر یا ویزا کارت ، میتوانید از مینا پی و یا شرکت‌های دیگر تهیه کنید و به اکانت پی پال خود متصل کرده و از آن استفاده کنید.
 • -جهت اتصال به حساب پی پال باید از IP مالزی استفاده کنید، جهت دریافت مشاوره خرید VPS میتوانید با کارشناسان پارس وی دی اس در ارتباط باشید.

پکیج شهروند مجازی مالزی

4/260/000 تومان

2/997/000 تومان

 • این پکیج در واقع تجمیع چند سرویس از خدمات بالاست. برای عبور از محدودیت ها این خدمات توسط میناپی مالزی ارائه شده و می توانید از آن استفاده کنید.
 • از بین خدمات این پکیج وی پی اس و سیمکارت نیاز به شارژ ماهانه دارند. وی پی اس مالزی ک از parsvds تامین می شود ماهانه 360 هزار تومن هزینه دارد و سیمکارت مالزی باید هر 3 هفته 5 رینگت یا معادل 1.2 دلار شارژ شود. باقی خدمات به صورت دائمی هستند.
 • این پکیج در مقایسه با پکیج جامع و یکپارچه سرویس آیتم ویزاکارت و مستر کارت را ندارد و در صورتی که بعدا تمایل به خرید ویزاکارت داشته باشید مبلغ 1.1 میلیون تومان به این پکیج اضافه می شود.

پکیج جامع و یکپارچه سرویس

6/000/000 تومان

3/997/000 تومان

 • تمامی موارد مهم اشاره شده در خدمات بالا که به صورت جدا جدا مطرح شد را در نظر بگیرید.
 • سیم کارت هر سه هفته باید ۵ رینگت مالزی (معادل ۱.۲ دلار) شارژ شود و خود میناپی می تواند برای شما این کار را با دریافت معادل ریالی انجام می دهد.
 • وی پی اس باید به صورت ماهانه تمدید شود. این پکیج شامل یک ماه VPS با آی پی ثابت مالزی است که از شرکت پارس وی دی اس به قیمت ماهانه 360 هزار تومن قابل تمدید است.
 • مهم تری مزیت این پکیج یکپارچگی آن از یک کشور و پشتیبانی شرکت میناپی است. 
 • ارزیشو توصیه می کند تمامی موارد مورد نیاز را از یک کشور تهیه کنید تا ریسک کار کمتر شود.

سوالات متداول

بعد از پرداخت اطلاعات شما و سرویس درخواستی تان برای میناپی ارسال می شود و شرکت میناپی روی واتساپ هماهنگی های بعدی را با شما انجام خواهد داد.

ما دو کار انجام می دهیم:

 1. با تجمیع سفارش ها موقع ثبت نام برای شما از میناپی تخفیف میگیریم.
 2. پول را به امانت نزد خود نگه میداریم تا شما خدمات مورد نیاز را از میناپی تحویل بگیرید. (سیستم پرداخت امن)

در صورتی که میناپی در تحویل خدمات قصوری داشته باشد ارزیشو پوب دریافتی شما را عودت خواهد داد. ما تا زمانی که سرویس را تحویل نگرفتید از این سفارش پشتیبانی می کنیم

پس از دریافت سرویس ما مبلغ را با میناپی تسویه می کنیم و ماموریت ما یعنی تسهیل در خرید و تضمین پرداخت به اتمام می رسد. در نتیجه برای مشکلات حین کار باید از میناپی بعنوان سرویس دهنده پیگیری کنید.