کسب درآمد دلاری از سایت فری پیک

در این ویدئو یاد می گیری

سایت های زیادی در زمینه طراحی گرافیک فعالیت دارند. یکی از این سایت ها که طراحان می‌توانند به درآمد دلاری برسند فری پیک نام دارد. در این ویدیو سیستم کسب درآمدی فری پیک را شرح داده ایم!

 درآمد دلاری از سایت فری پیک

یکی از دغدغه های همیشگی گرافیست ها و طراحان پیدا کردن وکتور، عکس، فایل psd و… برای طرح هایشان است. سایت های زیادی در این زمینه وجود دارند که یکی از معروف ترین این سایت ها freepik نام دارد. سایت فری پیک پلتفرمی را برای طراحان فراهم کرده تا به ملیون ها عکس و وکتور دسترسی داشته باشند. یکی از راه های کسب درآمد دلاری برای طراحان همین سایت فری پیک است که در ادامه به روش کسب درآمد دلاری از گرافیک از طریق این سایت خواهیم پرداخت.
کسب درآمد دلاری از سایت فری پیک

درآمد دلاری از گرافیک

راه های زیادی برای کسب درآمد دلاری از گرافیک وجود دارد. برای مثال کسب درآمد دلاری از سایت گرافیک ریور یا سایت کسب درآمد دلاری از سایت behance  امروز و در این مقاله به کسب درآمد دلاری از سایت freepik خواهیم پرداخت.

درآمد از سایت فری پیک چگونه است؟

طراحان گرافیک بعد از ساخت یک فایل گرافیکی مثل فایل psd، وکتور و… باید در سایت فری پیک ثبت نام کنند و پس از تکمیل مراحل ثبت نام 20 فایل گرافیکی آپلود کنند. ثبت نام در این سایت هیچ نکته خاصی ندارد و شما میتوانید به راحتی در این سایت ثبت نام کنید تنها توجه داشته باشید به جای id card و سایر مدارک درخواستی، پاسپورت خود را آپلود کنید.

با وارد شدن به این لینک میتوانید به بخش همکاری فری پیک برسید و نحوه دقیق همکاری و ثبت نام را مشاهده کنید.

https://contributor.freepik.com/

برداشت درآمد از سایت فری پیک

سیستم کسب درآمد از سایت freepik پیچیدگی خاصی ندارد. حداقل مقدار برداشت در این سایت 50 دلار است و سیستم درآمدی این سایت به تعداد دانلود های فایل های شما در این سایت است، یعنی با هربار دانلود فایل های شما این سایت مبلغی را به حساب شما واریز خواهد کرد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط