همکاران ما

کار ما در ارزیشو تولید محتوا و آموزش روش های درآمدزایی ارزی است و این کار بدون حضور شرکت های فعال در زمینه خدمات ارزی و واسطه ها دریافت و پرداخت دلاری عملا غیر ممکن است. با توجه به اینکه ارائه خدمات تخصصی در این زمینه کار پیچیده ای است و نیاز به پشتیبانی حرفه ای بین المللی دارد، پیاده سازی آن از عهده و مسئولیت ما خارج است و ارزیشو به طور مستقیم هیچ گونه خدماتی ارائه نمی کند. ولی با توجه به نیاز مخاطبین خود از بین شرکت ها و خدمات دهنده های با کیفیت همکارانی جهت معرفی انتخاب کرده ایم. که در ادامه به معرفی آنها و خدمات شان می پردازیم.

یک پی، نقطه امن اتصال به شبکه بانکی بین المللی

با گذشت بیش از 3 سال از آشنایی و همکاری با یک پی هنوز هم باور اینکه شرکتی از ایران توانسته است خدمات درگاه پرداخت آنلاین ارائه کند دشوار است! یک پی به شما این امکان را می دهد که از مشتری خود با ویزاکارت یا مستر کارت پول دریافت کنید.

ثبت نام در یک پی و بهره مندی از خدمات آن رایگان است و برای نقد کردن درآمد کارمزد منصفانه ای در نظر گرفته است. اگر درآمد دلاری دارید یا میخواهید داشته باشید حتما سری به یک پی بزنید و یک کیف پول یورویی نزد یک پی ایجاد کنید. در ضمن در صورت تمایل برای استفاده از خدمات یک پی می توانید با کد معرف arzisho از 10 یورو تخفیف و کاهش کارمزد در تراکنش اول بهره مند شوید.

بیت پین ، بازار ارزهای دیجیتال

صرافی های ارز دیجیتال ایرانی فرصت مناسبی برای خرید و فروش بیت کوین و تتر و … از داخل ایران و با ریال ایجاد کرده اند و یکی از بهترین روش های برای دریافت و نقد کردن درآمد دلاری استفاده از کیف پول ارز دیجیتال است. همکار تجاری ما در این زمینه شرکت بیت پین است.

بیت پین به استفاده از یک تیم حرفه ای بازار متفاوتی برای ارزهای دیجیتال ایجاد کرده و تجربه کار با بیت پین یادآور صرافی های شماره یک دنیاست. 

ارزیشو با توجه به شناختی که از تیم و سرمایه گذاران مجموعه بیت پین دارد با اطمینان این صرافی را جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال به کاربران خود معرفی می کند. برای ثبت نام در بیت پین با کد معرف arzisho از تخفیف در کارمزد ها تا 45 درصد بهره مند شوید. 

میناپی، شهروند مجازی مالزی شو!

برای شروع به کار فریلنسری معمولا نیاز به چند چیز داریم:

 • سیم کارت خارجی
  • برای ثبت نام اولیه در سایت های خارجی
 • حساب پی پال
  • برای دریافت پول و نقد کردن درآمد
 • وی پی اس (VPS)
  • برای ورود به سایت ها با IP غیر ایرانی
 • ویزا کارت و مستر کارت
  • برای خرید آنلاین و سورس آف فاند پی پال
 • پشتیبانی تائید آدرس
  • برای ثبت نام و احراز هویت

اگر بتوانیم همه ی این خدمات را به صورت جامع و یکپارچه از یک کشور بگیریم انگار ساکن مجازی آن کشور هستیم و میتوانیم با مشکل و ریسک کمتر به کار بین المللی بپردازیم.

این خدماتی است که شرکت میناپی مالزی آنها را ارائه می کند.

ارزیشو به طور تخصصی به آموزش، تولید محتوا و شناسایی فرصت های کسب درآمد ارزی می پردازد و با حضور این همکاران ارزیشو شما می توانید به سادگی از خدمات ارزی استفاده کنید.

آموزش تخصصی  + سرویس ارزی  = موفقیت در کسب درآمد دلاری