کلیک و زمان – میان‌بُرهای کسب درآمد دلاری!

مقدمه

کلیک و زمان؟ این عبارت به چه‌ چیزی اشاره داره؟ در این صفحه از روش‌های کسب درآمد دلاری ازطریق کلیک روی تبلیغ، اختصاص زمانی برای تماشای ویدیو، بازی، تکمیل پرسش‌نامه‌ها و نظرسنجی‌ها یا شرکت در آزمون‌های تست محصول حرف می‌زنیم. نام این گروه از روش‌ها را به اختصار «کلیک و زمان» گذاشته‌ایم، چراکه در اغلب موارد با قدری زمان و ازطریق کار ساده‌ای مثل کلیک‌کردن می‌تونی در این مسیر پیش بروی.

درآمد کلیکی

یکی از رایج‌ترین شیوه‌های درآمدزایی آنلاین فعالیت در سایت‌هایی‌ست که پرداخت به ازای کلیک (Paid-To-Click) بخش اصلی سازوکارشونه. با عضویت در این سایت‌ها، می‌تونی ازطریق کلیک روی لینک یا تبلیغ نمایش‌داده‌شده یا تماشای یه ویدیوی تبلیغاتی کسب درآمد کنی.

سایت Star-clicks

این سایت دو قسمت اصلی داره: بخشی برای تبلیغ‌دهنده و بخشی برای شما که کلیک‌کننده و بیننده‌ی تبلیغ هستی. با کلیک روی هر تبلیغ به سایت مربوطه می‌ری و مبلغ اندکی به حسابت واریز می‌شه. زمانی‌که مجموع درآمد شما به ۵۰ دلار برسه، می‌تونی درخواست کنی تا این مبلغ رو در حساب بانکی پی‌پال یا به‌شکل بیت‌کوین دریافت کنی.

 برخلاف خیلی از سایت‌ها برای عضویت در این سایت شما نیاز به پنهان کردن هویت ایرانی خودتون یا استفاده از شماره تماس شخص دیگه‌ای نداری. با ورود به سایت می‌تونی فرم عضویت در سایت رو تکمیل کنی. تأییدیه حساب کاربریت رو روی ایمیل دریافت کنی و بعد از اون ازطریق دریافت کد روی برنامه‌ی واتس‌اپ شروع به کلیک روی تبلیغ‌ها کنی.

نکته‌ای که میزان درآمدت رو محدود می‌کنه اینه که برای مشاهده‌ی نامحدود تبلیغ‌ها لازمه حساب کاربری خودت رو با پرداخت هزینه به حالت طلایی ارتقاء بدی. در غیر این‌صورت، تنها حدود 10 تبلیغ به‌صورت روزانه برات نمایش داده می‌شه که برای کلیک روی هر کدام 0.01 دلار دریافت می‌کنی. در هر حال، فعالیت روی این سایت ساده‌ست و پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری بهش بزنی.

تماشای ویدیو، تکمیل پرسش‌نامه، شرکت در نظرسنجی و غیره

می‌دونستی ازطریق تماشای یه ویدیو، تکمیل پرسش‌نامه، برش عکس و کارهای کوچیکی از این دست، می‌تونی درآمد دلاری داشته باشی؟ فقط کافیه خوب تحقیق کنی و سایت‌های معتبر در این زمینه‌ها رو شناسایی کنی. بعد از اون، با روزانه ۱ تا ۲ ساعت زمان گذاشتن، می‌تونی اسکناس سبزرنگ به کیف پولت اضافه کنی.

سایت Neobux

نئوباکس یه سایت معتبر برای مشاهده‌ تبلیغ‌های کلیکی، تکمیل پرسش‌نامه و کارهای آنلاینه. این وب‌سایت حتی بخشی برای بازی کردن داره و شما با انجام هر بازی، مبلغی رو در حسابت دریافت می‌کنی، چه برنده‌ی بازی بشی چه بازنده‌ی اون!

با عضویت در این سایت داشبوردی اختصاصی داری که می‌تونی پیشنهادهای کاری، تبلیغ‌های کلیکی و پرسش‌نامه‌های موجود رو مشاهده کنی. عضویت در این سایت آسونه و با ورود اطلاعات اولیه و تأیید ازطریق ایمیل می‌تونی فعالیتت رو شروع کنی. زمانی‌که موجودی حساب شما به ۲ دلار برسه، می‌تونی این مبلغ رو در حساب پی‌پال دریافت کنی.

بررسی و تست محصول و تجربه کاربری

با فراگیر شدن فروش اینترنتی، ورود به فضای مجازی و بازاریابی آنلاین تبدیل به بایدی برای ادامه‌ی حیات کسب و کارها شده. حالا هر کسب و کار و فروشنده‌ای برای عرضه‌ی محصول و خدمت خودش لازمه در فضای مجازی فعالیت کنه. این موضوع، پرونده‌ای به نام طراحی محصول یا تجربه‌ی کاربری رو پیش رویِ کسب‌و‌کارها و صاحبان وب‌سایت‌ها باز کرده. تجربه‌ی کاربری به فرایندی اشاره داره که طی اون «اقدامات» و «نقاط ارتباطی» مشتری و برند طراحی می‌شه و به‌طور‌کلی، محصولِ قابل استفاده و قابل فهم شما در معرض دید و استفاده‌ی کاربر قرار می‌گیره. مسیر کاربر در سایت، اقدام‌های او و تماس او با برند در این قسمت ترسیم و پیاده‌سازی می‎شه.

برای مثال، در سایت‌های رزرو هتل، برای آسان کردن مسیر کاربر و دسترسی سریع او به فهرست هتل‌ها، امکانی برای جستجو در سایت قرار داده می‌شه. بدین ترتیب، کاربر با جستجوی نام شهر مورد نظرش می‌تونه به فهرست هتل‌های قابل رزرو در اون شهر دسترسی پیدا کنه.

سایت‌هایی هستند که به شما در نقشِ کاربر هزینه می‌پردازند تا به سایت‌شون بری و تجربه‌ی کاربری اون سایت رو تست و بررسی کنی و نظرهات رو بنویسی. تا از این رهگذر، اشکال‌ها و نقص‌های مسیر تجربه‌ی کاربری اون سایت مشخص بشه. سایت‌های UserTesting و TryMyUI از این قبیل سایت‌ها هستند.

سایت TryMyUI

برای عضویت و فعالیت روی این سایت لازمه به زبان انگلیسی تسلط داشته باشی. چرا که بخش نظرسنجی و تست محصول رو باید ازطریق توضیح شفاهی به این زبان پیش ببری. عضویت در این سایت رایگانه. بعد از ورود اطلاعات، در آزمون اولیه‌ای که کم‌تر از ۳۰ دقیقه طول می‌کشه، شرکت می‌کنی.

در آزمون ورود، توانایی «بلند فکر کردن» و «توضیح نظرهای شما» سنجیده می‌شه. در این آزمون، چند وظیفه‌ی کوچک به شما واگذار می‌شه. برای مثال، وارد سایتی مربوط به گزارش آب و هوا می‌شی و ازت درخواست می‌شه از قسمت وبلاگ این سایت به پست‌های مربوط به کشور ایتالیا بری. شما در حین انجام این کار باید نحوه‌ی یافتن این پُست‌ها رو با صدای بلند توضیح بدی، این‌که ابتدا به کدوم قسمت سایت می‌ری و چطور اطلاعات درخواستی رو پیدا می‌کنی!

بعد از پذیرش درآزمون، پروژه‌های مشابهی به ایمیل شما ارسال می‌شه. با انجام هر پروژه که کم‌تر از یک ساعت زمان می‌بره، مبلغی رو در حساب پی‌پال دریافت می‌کنی! جالبه… نه؟

برای مثال، در سایت‌های رزرو هتل، برای آسان کردن مسیر کاربر و دسترسی سریع او به فهرست هتل‌ها، امکانی برای جستجو در سایت قرار داده می‌شه. بدین ترتیب، کاربر با جستجوی نام شهر مورد نظرش می‌تونه به فهرست هتل‌های قابل رزرو در اون شهر دسترسی پیدا کنه.

سایت‌هایی هستند که به شما در نقشِ کاربر هزینه می‌پردازند تا به سایت‌شون بری و تجربه‌ی کاربری اون سایت رو تست و بررسی کنی و نظرهات رو بنویسی. تا از این رهگذر، اشکال‌ها و نقص‌های مسیر تجربه‌ی کاربری اون سایت مشخص بشه. سایت‌های UserTesting و TryMyUI از این قبیل سایت‌ها هستند.

فروش نام دامنه

شاید این روش، روش عجیبی به نظر برسه! اما سایت‌هایی هستند که به‌شکل پلتفرمی برای خرید و فروش نام دامنه عمل می‌کنند. Sedo.com یکی از سایت‌هایی‌ست که چنین ساز و کاری داره. عضویت و فروش نام دامنه در این سایت رایگانه و دریافت درآمد ازطریق حساب پی‌پال صورت می‌گیره.

آخرین گزینه: بازی‌های آنلاین

روزهای تعطیل و زمان‌های آزادت رو به بازی کردن می‌گذرونی؟ بله؟ این گزینه برای شخصِ شماست. بازی‌های آنلاین حالا به راهی برای کسب درآمد دلاری تبدیل شده‌اند. سایت‌های زیر از معتبرترین سایت‌ها در این زمینه هستند:

  • Swagbucks – آنلاین بازی کن، تبلیغ ببین و کارهای کوچیک و جزئی انجام بده.
  • Inboxdollars – رایگان عضو شو، آنلاین بازی کن و روزانه حدود ۱۰ دلار درآمد کسب داشته باش.
  • Pogo – رایگان عضو می‌شی، ۵ روز اول رو به تماشای تبلیغ می‌شینی و بعد بازی کردن رو شروع می‌کنی.
  • Paid Game Player – اگه حداقل ۱۸ ساله هستی، توی این سایت می‌تونی از بین ۶۰۰ بازی آنلاین، بازی مورد علاقه‌ات رو انجام بدی و درآمد خوبی داشته باشی.
  • Second Life – با عضویت در این سایت، ازطریق فعالیت‌های مجازی مانند حضور مجازی در کنسرت، بازی آنلاین، حضور در شبکه‌های اجتماعی و غیره می‌تونی درآمد کسب کنی. البته برای دریافت درآمدت بایستی حساب کاربریت رو با پرداخت 5 دلار به حالت پریمیوم دربیاری!
چطور درآمدم رو نقد کنم؟

درآمد حاصل از فعالیت در اغلب سایت‌های درآمدزایی آنلاین به حساب پی‌پال شما واریز می‌شه. هم‌چنین در بسیاری از این سایت‌ها قابلیت دریافت موجودی به‌شکل بیت‌کوین هم هست. این گزینه جدیداً مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته. درنهایت، شما با کمک دوست و آشنایی در کشور دیگه‌ای یا ازطریق شرکت‌های فعال در حوزه‌ی نقل و انتقالات ارزی می‌تونی درآمدت رو به ریال دریافت کنی.

در هر حال، اگه در هرکدوم از زمینه‌های بالا نیاز به مشاوره و راهنمایی داری یا پرسش بی‌جوابی ذهنت رو درگیر کرده، همین حالا از طریق فرم تماس با ما، به ما پیام بده. ما در سریع‌ترین زمان پاسخ‌گوی شما هستیم. 

نظرت چیه مقاله‌های ما رو توی ایمیلت دریافت کنی؟

نشانی ایمیلت رو برامون بنویس تا اولین نفری باشی که جدیدترین مقاله‌ها و مطالب آموزشی‌مون برات ارسال می‌شه.

[newsletter_signup_form id=1]

خواندنی های مرتبط

دیدنی ها و شنیدنی های مرتبط