کسب درآمد دلاری با فروش تم و افزونه در themforest

در این ویدئو یاد می گیری

سایت های زیادی در زمینه فروش تم و قالب و افزونه وردپرس فعالیت دارند که یکی از این سایت ها تم فارست نام دارد. سایت تم فارست یک راه مطمئن و خوب برای کسب درآمد دلاری از طراحی وب سایت است.

کسب درآمد دلاری با فروش تم و افزونه در themeforest

قبلا روش های زیادی برای کسب درآمد دلاری با فروش محصولات دیجیتال معرفی کرده ایم. سایت های زیادی در زمینه فروش تم و افزونه فعالیت دارند. envato یک مارکت بزرگ برای فروش محصولات دیجیتال است. این سایت زیر مجموعه های زیادی دارد که یکی از این سایت ها themforest نام دارد. این سایت به طور اختصاصی برای برنامه نویسانی طراحی شده است که در زمینه قالب و افزونه وردپرس فعالیت دارند و قصد کسب درآمد دلاری از فرش تم را دارند.

سایت تم فارست

کسب درآمد دلاری از سایت themforest

سایت themforest شرایطی را فراهم کرده است تا طراحان حرفه ای درآمد مناسبی را کسب کنند. روند کار در سایت themforest به این صورت است که شما تم یا افزونه ای که طراحی کرده اید را درسایت قرار می‌دهید و به ازای هرخرید شرکت envato مبلغی را به عنوان پورسانت برداشت کرده و باقی مبلغ را برای شما واریز خواهد کرد.

فروش و بازاریابی در themforest

برای فروش و بازار یابی در سایت تم فارست باید سعی کنید از نیچ مارکتینگ استفاده کنید. برای مثال به جای اینکه ده ها قالب و افزونه برای بیزینس های مختلف طراحی کنید، برای بیزینس های خاص قالب های خاص مناسب آن بیزینس را طراحی کنید تا فروش بهتری در سایت تم فارست داشته باشید. برای مثال کسی که برای بیزینس های دکوراسیون و طراحی داخلی قالب طراحی میکند می‌تواند با استفاده از نیچ مارکت روی دکوراسیون اتاق کودک تمرکز کند و با طراحی قالب مناسب فروش بیزینس اتاق کودک فروش خوبی بدست آورد.

سایت تم فارست آمار و ارقام نیز در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید آمار ارقام هر محصول مانند بازدید و بانس ریت و… را به صورت اختصاصب مشاهده کنید و ببینید کاربران از کدام محصولات شما بیشتر استقبال کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط