معجزه جدید یوتیوب ویدیو های کوتاه (یوتیوب شورتز)

در این ویدئو یاد می گیری

قابلیت youtube shorts سال قبل به یوتیوب اضافه شد و مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت. این قابلیت علاوه بر کاربران مورد استقبال تولید کنندگان محتوا هم قرار گرفت. مهدی شجاری یوتیوبر حوزه موبایل اینجاست تا توضیحاتی پیرامون youtube shorts ارائه دهد.

معجزه جدید یوتیوب ویدیو های کوتاه

همانطور که اطلاع دارید شبکه اجتماعی youtube یک پلتفرم انتشار ویدیو است و کسب درآمد از یوتیوب یکی از اهداف تولید کنندگان محتوای داخلی است. این شبکه اجتماعی همواره سعی داشته قابلیت های جدید و جذابی را برای کاربران فراهم کند. یکی از قابلیت هایی که یوتیوب برای کاربران خود فراهم کرده قابلیت یوتیوب شورتز (youtube shorts) است.

youtube shorts چیست؟

youtube shorts قابلیتی است که شما می‌توانید ویدیو های کوتاه یک دقیقه ای در یوتیوب خود آپلود کنید.  لازم به ذکر است فعلا ورژن بتای یوتیوب شورتز در ورژن موبایل در دسترس است.

یوتیوب شورتز

ساخت youtube shorts

برای ساخت یوتیوب شورتز وارد اپلیکیشن یوتیوب شوید و روی + بزنید، این ویدیو کوتاه می‌تواند یک خلاصه یک دقیقه ای از ویدیو های قبلی شما باشد یا از دوربین استفاده کنید و یک ویدوی جدید بسازید. ساخت یوتیوب شورتز علاوه بر جذاب بودن باعث مخاطب باعث بالا رفتن سابسکرایبر های شما نیز خواهد شد.

جذب سابسکرایبر با youtube shorts

شورتز ویدیو با وجود کوتاه بودن آمار جذب سابسکرایبر بالایی دارد. برخی از یوتیوتبر ها با تولید مداوم youtube shorts توانسته اند آمار چنل خود را تا حد زیادی بالا ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط