کسب درآمد دلاری از فروش دوره سایت kajabi

در این ویدئو یاد می گیری

سایت kajabi یک پلتفرم آموزشی فعال و حرفه ای است که یکی از راه های کسب درآمد دلاری از طریق همین وب سایت است.

کسب درآمد دلاری از فروش دوره سایت kajabi

با پیداش ویروس کرونا و تعطیلی آموزشگاه ها و مدرسه ها، خیلی از افراد به این نتیجه رسیدند که آموزش مجازی نیز می‌تواند گزینه خوبی برای آموزش دیدن یا آموزش گذاشتن باشد. یکی از راه های کسب درآمد دلاری  باشد. پلتفرم های زیادی در زمینه آموزش آنلاین فعالیت دارند، یکی از این سایت ها kajabi نام دارد که یک پلتفرم آموزشی آنلاین است.

فعالیت در سایت kajabi

برای شروع فعالیت در سایت kajabi ابتدا باید اشتراک تهیه کنید، لازم به ذکر است در ابتدا می‌توانید به صورت 14 روز رایگان از این سایت استفاده کنید. این سایت به شما تضمین بازگشت وجه را می‌دهد.

این پلتفرم تمامی امکاناتی را که یک استاد نیاز دارد در اختیار شما قرار می‌دهد: امکاناتی مثل مدیریت محصول، اتصال وب سایت، آمار و آنالیتیکس، ایمیل مارکتینگ، سیستم ارتباط با مشتری و چندین امکانات جالب دیگر که این سایت و پلتفرم آموزشی را از سایر سایت ها متمایز کرده است. به جرئت میتوان گفت این سایت در زمینه کاری خود حرف اول را میزند و یک سز و گردن از رقبای خود بالا تر است.

کسب درآمد از سایت kajabi

پیشنهاد ارزیشو به افراد تازه کار این است که برای ابتدای فعالیت در سایت هایی با لول کاری پایینتر مثل udemy فعالیت کنید و پس از کسب تجربه در سایتی حرفه ای مثل kajabi فعالیت کنید و به راحتی به درآمد بالا برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط