فروش موشن و افکت ویدویی در ویدیوهایو video Hive

در این ویدئو یاد می گیری

سایت های زیادی در زمینه فروش موشن و ویدیو های کوتاه فعالیت می‌کنند یکی از این سایت ها video hive نام دارد که زیر مجموعه شرکت بزرگ envato است. ویدیو هایو یک مارکت خیلی خوب برای کسانی است که قصد دارند از طریق فروش موشن و افکت درآمد دلاری داشته باشند.

فروش موشن و افکت ویدویی در ویدیوهایو video Hive

برای یک تدوینگر یا موشن گرافیست حرفه ای، راه های زیادی برای کسب درآمد دلاری وجود دارد. سایت envato یک مارکت مشهور است که زمینه فروش محصولات برای افراد متخصص را فراهم کرده است. این سایت زیر مجموعه های زیادی دارد، مانند سایت themeforest که قبلا معرفی شده. یکی دیگر از سایت های مجموعه envato سایت video hive است که برای تدوینگرها و موشن گرافیست های حرفه ای طراحی شده تا بتوانند موشن ها و افکت های ویدیویی خود را در این سایت به فروش بگذارند.

فروش محصول در videohive

فروش محصول در videohive قائده و قوانین خاصی دارد. محصول شما پس از آپلود اولیه توسط کارشناسان envato بررسی خواهد شد. در این مرحله کارشناسان envato تایید می‌کنند که محصول ارسالی شما دارای کیفیت مناسب برای فروش در ویدیو هایو است یا خیر. درصورتی که محصول شما توسط کارشناسان تایید شود شما به ازای هر خرید مبلغی را در حساب کاربری خود دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است شرکت envato به ازای هر فروش شما مبلغی را به عنوان پورسانت برداشت می‌کند که این مبلغ با توجه به میزان فروش شما متغییر خواهد بود.

آپلود محصولات در envato

برای آپلود محصولات وارد پنل کاربری خود در سایت envato شوید و گزینه آپلود را انتخاب کنید، در مرحله بارگزاری فایل شما باید مشخصات فایل خود را انتخاب کنید، اینکه با چه نرم افزاری ساخته شده، برای اجرا به چه نرم افزار هایی نیاز دارد و از چه پلاگین هایی استفاده شده. در نهایت باید قیمت محصولات خود را تعیین کنید که خود سایت video hive یک قیمت پیشنهادی برای محصولات خود در نظر گرفته که می‌توانید این پیشنهاد را نادیده بگیرید و قیمت دلخواه خود را وارد سایت video hive کنید.

در نهایت فروش محصولات در سایت های envato مخصوصا video hive راحت نیست و شما نمی‌توانید به چشم یک کار نیمه وقت به آن نگاه کنید. فعالیت و فروش در این سایت لازمه پشتکار فراوان و فایل ها و کار های حرفه ای در سطح بین المللی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط