کسب درآمد دلاری با فروش دوره در skillshare

در این ویدئو یاد می گیری

سایت های زیادی در پلتفرم آموزش فعالیت می‌کنند که یکی از معروف ترین و بهترین این سایت ها که رقابت تنگاتنگی با سایت یودمی دارد skillshare نام دارد. در این مطلب به صورت کامل توضیح داده ایم که فعالیت در سایت اسکیل شیر به چه صورت است.

کسب درآمد دلاری با فروش دوره در skillshare

برای افراد متخصص راه های برای کسب درآمد دلاری وجود دارد، یکی  از این راه ها کسب درآمد از طریق برگزاری دوره و آموزش است. آموزشی که می‌تواند در حوزه های مختلف باشد. سایت های زیادی درحوزه آموزش مجازی فعالیت دارند که یکی از این سایت ها skillshare نام دارد.

سایت اسکیل شیر

ثبت نام در سایت skillshare

برای ثبت نام و احراز هویت در سایت skillshare نیاز به چیز خاصی ندارید و مراحل یک ثبت نام ساده را طی خواهید کرد. برای شروع آموزش می‌توانید از پلن هفت روز رایگان استفاده کنید و بعد از هفت روز اشتراک سایت اسکیل شیر را خریداری کنید.

شروع آموزش در skillshare

برای شروع آموزش در سایت skillshare کافیست نوع آموزش خود را انتخاب کنید و آموزش خود را در سایت بارگزاری کنید.

مدل کسب درآمد سایت skillshare

در سایت skillshare دو مدل کسب درآمدی وجود دارد. مدل اول دعوت افراد با لینک مخصوص شماست، با خرید اشتراک به واسطه لینک شما، با هر خرید شما ده دلار دریافت خواهید کرد.

مدل دوم کسب درآمد از طریق واچ تایم(ساعت تماشا) اموزش هاست. درمورد مدل درآمدزایی دوم مبلغ دقیقی وجود ندارد و بستگی به شرایط خاصی دارد. برای مثال به ازای 10هزار دقیقه تماشای ویدیو های شما توسط کاربران شما مبلغی بین 500 تا 1000 دلار دریافت خواهید کرد که بازهم تاکید می‌کنیم این مبلغ، مبلغ دقیقی نیست و ممکن است متغییر باشد.

جمع بندی

در این سایت تعداد دقیقه های دوره اجباری نیست و شما می‌توانید برای مثال قسمت های 15 دقیقه ای داشته باشید و مانند یودمی اجباری نیست که حتما هرقسمت ویدیوی شما بالای یک ساعت باشد. در این سایت شما برای پر کردن و بالا بردن واچ تایم خود می‌توانید چندین دوره را به صورت همزمان آپلود کنید و همزمان لینک دعوت خود را پخش کنید تا در مدت زمان کمتری به درآمد بالایی برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط