مقایسه بهترین سایت های فریلنسری

در این ویدئو یاد می گیری

سایت های زیادی در زمینه فریلنسری فعالیت دارند که هرکدام قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارند. در این مطلب بهترین سایت های فریلنسری را معرفی کرده ایم و توضیح داده ایم هرکدام چه شرایطی را برای فریلسنر ها فراهم کرده اند.

مقایسه بهترین سایت های فریلنسری

سایت های فریلنسری زیادی برای افراد متخصص وجود دارد.سایت هایی که هرکدام قوانین مخصوص به خود را دارند و شرایط خاصی را برای کار کردن فریلنسر ها فراهم کرده اند. کاربرانی که قصد کسب درآمد دلاری دارند باید با شرایط این سایت ها آشنا باشند. از سایت هایی که بسیار فراگیر هستند و افراد زیادی درآن ها فعالیت دارند می‌توان به: Freelancer.com , upwork.com , peopleperhour.com اشاره کرد. سایت هایی که همگی ایران را تحریم کرده اند و کابران برای فعالیت به خدمات فریلنسر ها و احراز هویت سایت فریلنسری نیاز دارند. هرکدام از سایت های ذکر شده در کشور های مختلفی قرار دارند و هرکدام شرایط خاص خود را برای فریلنسر ها دارند، همچنین سیستم نقد کردن درآمد و احراز هویت این سایت ها نیز متفاوت است. در این مطلب بهترین سایت های فریلنسری را بررسی کرده ایم. همراه ما باشید.

تفاوت سایت های فریلنسری

به طور کلی سایت های فریلنسری ساختار و روند کار یکسانی دارند اما تفاوت های اندکی نیز دارند که در جدول زیر به طور کامل می‌توانید تفاوت این سایت ها را مشاهده کنید.

قیمت پروژه کیفیت مشتری ورود به سایت سطح رقابت در سایت پورسانت شرکت کشور محل شرکت
متوسط متوسط رو به پایین سخت سخت 10% استرالیا freelancer.com
خوب متوسط بسیار سخت بهتر 20% آمریکا upwork.com
متوسط متوسط رو به پایین سخت سخت 10% انگلیس peopleperhour.com

پورسانت شرکت های فریلنسری

شرکت های فریلنسری هرکدام قوانین مخصوص خود را مربوط به کارمزد دریافتی از کاربران دارند. کارمزد شرکت های فریلنسر و پیپل پر اور بسته به پروژه و درآمد متغیر است و ممکن است تا 7 درصد یا حتی 3 درصد نیز کاهش داشته باشد.

سطح رقابت در سایت های فریلنسری

برخی از سایت های فریلنسری مانند آپ ورک قوانین سفت و سختی را برای ورود کاربران دارند، برای مثال آپ ورک در برخی از بازه های زمانی اجازه ورود گرافیست را به سایت خود نمی دهد تا سطح رقابت متعادل باشد و یک پروژه چندصد خواهان نداشته باشد.

از طرفی این سخت گیری برای ورود کاربران باعث می‌شود که رقابت در این سایت آسان تر باشد و شما برای هر پروژه رقبای کمتری داشته باشید. در سایت های فریلنسر دات کام و people per hour به دلیل حجم بالای فریلنسر تقاضا برای پروژه ها بیشتر است و در نتیجه شما رقبای بیشتری خواهید داشت.

کیفیت مشتری در سایت های فریلنسری

کیفیت مشتری در سایت های فریلنسری بسیار متفاوت است، دلیل این امر میتواند قوانین مربوط به سایت باشد که با مشتریان خود و پروژه هایی که دارند چه سیاستی را در پیش می‌گیرد.

بهترین سایت فریلنسری

قیمت پروژه در سایت های فریلنسری

قیمت پروژه ها در سایت های فریلنسری با توجه به کیفیت سایت ها متغیر است. از سایت های ذکر شده بهترین قیمت گذاری در سایت upwork انجام می‌‎شود. در سایت فریلنسر و پیپل پر اور به دلیل حجم بالای پروژه و حجم بالای فریلنسر ها قیمت پروژه ها کمی پایینتر است.

جمع بندی

هرکدام از این سایت ها شرایط خود را دارند و شما باید ببینید که با توجه به مهارت هایتان و مدت زمان فعالیتتان قابلیت فعالیت در کدام سایت را دارید. نمی‌توان به طور قطعی اعلام کرد که کدام سایت فریلنسری بهتر از سایرین است، زیرا هرکدام با توجه به شرایط برای افراد مختلف مناسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط