فرصت درآمد دلاری برای طراحان گرافیک

در این ویدئو یاد می گیری

طراحان گرافیک هم میتونن با استفاده از مهارت هاشون، درآمد دلاری داشته باشن. اگر طراح گرافیست هستید و نرم افزار های فتوشاپ و ایلاستریتور بلدید، توصیه میکنم این ویدیو رو تا انتها ببینید تا با راه های کسب درآمد دلاری از طریق گرافیک آشنا شید.

فرصت درآمد دلاری برای طراحان گرافیک

بحث طراحی گرافیک این روزها بخاطر مسائل تبلیغات و مارکتینگ به یکی از داغ ترین مسائل تبدیل شده. دلیل این امر جذب مشتری با ویژگی های بصری تبلیغات است، بسیار از کارفرمرها و مدیران پروژه تاکید زیادی دارند تا پوستر ها و طراحی های گرافیک، جذاب و شکیل باشند. این امر باعث شده تا بازار کار و راه برای کسب درآمد دلاری خوبی برای طراحان خلاق گرافیک به وجود بیاید. طراحانی که میتوانند با استفاده از خلاقیت خود و نمونه کار های قوی پروژه های خوبی جذب کنند و درآمد دلاری از گرافیک را در مسیر خود داشته باشند.

شروع کسب درآمد دلاری از گرافیک

قدم اول

برای شروع کردن کسب درآمد دلاری از گرافیک، باید در سایت behance یک اکانت بسازید. سایت behance پلتفرمی است که شما میتوانید رزومه خود را همراه نمونه کارهایتان قرار دهید. ارزیشو یک ویدیو کامل و جامع درمورد سایت Behance با موضوع درآمد دلاری برای گرافیست ها داریم که میتونید از این لینک مشاهده کنید.

 قدم دوم

در قدم دوم باید نمونه کار های خود را سبک سنگین کنید و ببینید که کدام نمونه کار ممکن است کارفرماهای بیشتری جذب کند. نمونه کار یکی از ارکان اصلی برای جذب پروژه های بزرگ دلاری است و برای کسب درآمد از گرافیک باید همواره به نمونه کار های خود توجه زیادی داشته باشید. اگر نمونه کار ندارید پیشنهاد ما به شما سایت هایی است که مسابقه های طراحی گرافیک برگزار می‌‎کنند. شما با درشرکت در این مسابقه ها یک مجموع نمونه کار قوی برای خود می‌سازید، در صورتی که در مسابقه ها برنده شوید، هزینه و جایزه مسابقه را دریافت خواهید کرد، در غیر این صورت می‌توانید طرح هایی که ایجاد کردید را در سایت هایی مثل Behance یا 99 Design قرار دهید تا بتوانید از طریق آنها جذب پروژه کنید.

درآمد دلاری از گرافیک

قدم سوم

جذب پروژه! بعد از تکمیل پروفایل درسایت و جمع آوری نمونه کار نوبت به جذب پروژه و مذاکره با کارفرماست! شما میتوانید به صورت حرفه ای فعالیت خود را به صورت فریلنسری در حوزه طراحی و گرافیک شروع کنید و از گرافیک درآمد دلاری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط