کسب درآمد دلاری از تدریس زبان در italki

در این ویدئو یاد می گیری

تدریس زبان انگلیسی یکی از راه های کسب درآمد دلاری است و بسیاری از افرادی که مدرک زبان های مختلف دارند، از این طریق به درآمد نسبتا بالایی رسیده اند. پلتفرم های بسیار زیادی در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارند که یکی از این سایت ها italki نام دارد. از ویژگی های مثبت این سایت میتوان به ویژگی اجباری نبودن تدریس زبان محلی در این سایت اشاره کرد.

کسب درآمد دلاری از تدریس زبان از italki

یکی از روش های کسب درآمد دلاری، آموزش آنلاین یا فروش آموزش های مختلفی است که بسیاری از کاربران داخل و خارج از کشور از این طریق به درآمد بالایی رسیده اند. سایت های زیادی در حوزه آموزش زبان فعالیت دارند که هرکدام قوانین جداگانه و مخصوص به خود را دارند. بسیاری از سایت ها تاکید دارند که اساتید مدرس زبان حتما باید native باشند، native به این معناست که اساتیدی که میخواهند زبانی را تدریس کنند، حتما باید در کشور مورد نظر همان زبان زندگی کنند. برای مثال اگر شما میخواهید زبان فارسی را تدریس کنید، حتما باید در کشور ایران زندگی کنید. بسیاری از سایت ها نیز از قانون native بودن مدرس پیروی نمی‌کنند و افراد به صورت آزادانه تنها با داشتن مدرک زبان مورد نظر می‌توانند تدریس زبان را آغاز کنند که سایت italki یکی از این سایت هاست.

کسب درآمد دلاری از تدریس زبان

بسیاری از سایت ها روش های مختلفی را برای تدریس ارائه کرده اند که مدریس و دانش آموزان می‌توانند یکدیگر را پیدا کنند و آموزش را شروع کنند. یکی از این سایت ها که کاربران زیادی درآن فعالیت دارند سایت italki نام دارد. یکی از روش های کسب درآمد دلاری از تدریس زبان برای ایرانیان داخل کشور، استفاده از سایت آی تاکی است که با ورود به وب سایت میتوانید ایرانیان فعال در italki را مشاهده کنید.

سایت italki

ثبت نام در سایت italki

بعد از ثبت نام در سایت ای تاکی از طریق این لینک:

https://support.italki.com/hc/en-us/articles/115001499873

بررسی کنید و ببینید که ظرفیت زبان مورد نظر شما برای تدریس باز است یا خیر، در صورت باز بودن وضعیت زبان شما میتوانید فعالیت خود را به عنوان مدرس در این سایت شروع کنید.

احراز هویت در سایت italki

بعد از ثبت نام شما باید چندین فرم درمورد خود و فعالیت هایتان پر کنید و برای ارسال مدارک نیز می‌توانید بدون هیچ نگرانی پاسپورت ایرانی خود را آپلود کنید. در مرحله بعد باید یک ویدیو معرفی از خودتان ضبط کنید و برای سایت ارسال کنید. در مرحله بعدی مدارک تحصیلی و مدارک زبان و سوابق تدریس زبان را ارسال کنید.

برداشت درآمد از italki

میانگین درآمد در سایت italki برای مدرسین، 25 دلار به ازای هرجلسه یک ساعته است و برای مدرسین معمولی 12 دلار، بالاترین نرخ دستمزد نیز ساعتی 80 دلار است و پورسانت خود سایت italki مقدار 15 درصد است. برداشت از این سایت نیز از چهار طریق انجام می‌شود که متداول ترین آن paypal است.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط