مسیر درآمد دلاری برای برنامه نویسان

در این ویدئو یاد می گیری

برنامه نویسی یکی از رشته های پردرآمد برای در حوزه کامپیوتر است. شغلی که با توجه به توسعه و رشد نرم افزار ها به یکی از شغل های پردرآمد در سراسر جهان تبدیل شده است. برنامه نویسان داخلی نیز با رسیدن درآمد دلاری و جذب پروژه های خارجی می‌توانند به صورت ماهیانه یا پروژه ای به درآمد بالایی برسند.

مسیر درآمد دلاری برنامه نویس

برنامه نویسی در لیست پردرآمد ترین شغل های جهان قرار دارد. شغلی که درآمد فرد برنامه نویس با توجه به میزان مهارت و حجم کاری پروژه ها متغیر خواهد بود، اما با این حال کسی که در این راه فعالیت دارد درآمد بالاتری نسبت به اکثریت جامعه خواهد داشت. برای کسب درآمد دلاری از برنامه نویسی روش های زیادی وجود دارد. روش هایی که به طور مستقیم و غیرمستقیم با این مهارت درارتباط هستند. در ادامه روش هایی را که می‌توان با آن ها به درآمد دلاری از برنامه نویسی رسید خواهیم پرداخت.

درآمد دلاری از برنامه نویسی با توسعه 

توسعه نرم افزار های موبایلی این روز ها یک شغل پردرآمد برای برنامه نویسان است. روشی که به مهارت آنچنان بالایی در برنامه نویسی نیاز ندارد. نرم افزارهایی که بر اساس نیازکابران طراحی و توسعه داده می‌شوند و با قیمت مناسب یا بعضا رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرند با استقبال کاربران مواجه می‌شوند و طراحان این نرم افزارها از این طریق به درآمد بالایی ‌می‌رسند.

درآمد دلاری از برنامه نویسی با فریلنسری

فریلسنری در سایت های خارجی برای برنامه نویسان داخل کشور یکی از راه های کسب درآمد دلاری از طریق برنامه نویسی است. با توجه به قیمت بالای ارز در کشور پروژه هایی که در سایت های فریلنسری قرار می‌گیرند بسیار به صرفه هستند و برنامه نویسان با جذب پروژه های فریلسنری می‎توانند به درآمد دلاری بالایی برسند.

کسب درآمد دلاری از برنامه نویسی با آموزش

حوزه آموزش یکی از حوزه های پردرآمد برای افراد متخصص است. برنامه نویسی یکی از رشته های پرتقاضا برای آموزش است و برنامه نویسان متخصص می‌توانند با برگزاری دوره های آنلاین یا حتی برگزاری دوره های خصوصی و تک نفره به درآمد دلاری بالایی برسند. از بهترین سایت ها در حوزه آموزش می‌توان به  Udemy اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط