یوتیوبر ها به چی نیاز دارن؟ راه رسیدن به درآمد یوتیوب

در این ویدئو یاد می گیری

یوتیوبر ها و تولید کنندگان محتوای ویدیویی به یک مسیر برای رشد و پیشرفت و رسیدن به درآمدزایی یوتیوب نیاز دارند. ما در این مطلب سعی کردیم تمام چیزهایی که یک یوتیوبر برای شروع نیاز دارد را معرفی کنیم.

یوتیوبر ها به چی نیاز دارن؟

تولید کنندگان محتوا در یوتیوب برای شروع کار نیاز به یک سری اطلاعات و تجهیزات دارند که در این مطلب به طور کامل این اطلاعات و تجهیزات را بررسی خواهیم کرد تا در مسیر کسب درآمد دلاری از یوتیوب همراه شما باشیم.

کتابچه راهنمای یوتیوبر ها

آکادمی ارزیشو برای راهنمایی علاقه مندان به مسیر یوتیوبر شدن کتاب راهنمای یوتیوب را گردآوری و منتشر کرده است که می توانید آن را دانلود و مطالعه کنید. این کتاب یک راهنمای گام به گام و از صفر تا صد برای رسیدن به درآمد دلاری از داخل ایران و به وسیله یوتیوب است. بد نیست تولید کنندگان محتوای یوتیوب که در ابتدای راه هستند این کتابچه را مطالعه کنند تا با کلیات مسیر درآمدزایی از یوتیوب آشنا شوند. برای ورود به صفحه دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

کتابچه راهنمای یوتیوبر ها

ابزار مورد نیاز برای یوتیوب

همه تولید کنندگان محتوای ویدیویی برای ساخت ویدیو نیاز به یک سری تجهیزات اولیه دارند. این تجهیزات میتواند دوربین فیلمبرداری همراه تجهیزات نور و پرده سبز یا حتی یک موبایل ساده و یک رینگ لایت ساده باشد. ما در ارزیشو صفحه جعبه ابزار یوتیوب را طراحی کرده ایم تا تمامی ابزار مورد نیاز برای یوتیوب را معرفی کرده باشیم. برای ورود به صفحه مطلب روی عکس زیر کلیک کنید:

جعبه ابزار یوتیوبر ها

سوالات متداول یوتیوب

اکثر کسانی که قصد شروع تولید محتوا در youtube را دارند، سوالات زیادی ذهنشان را درگیر می‌کند که بی پاسخ ماندن این سوالات گاهی اوقات باعث از دست دادن انگیزه افراد می‌شود. ارزیشو به تمامی سوالات پرتکرار درمورد یوتیوب پاسخ داده است، برای ورود به صفحه سوالات از لینک زیر وارد شوید:

پرسش و پاسخ یوتیوب

دوره آموزش کسب درآمد از یوتیوب

دوره آموزش یوتیوب، یک راهنمای کامل و جامع برای کسانی است که میخواهند صفر تا صد یوتیوب را بدون سردرگمی بیاموزند! از ساخت کانال یوتیوب تا تولید محتوا، تدوین، سئو و درآمدزایی! با تماشای این دوره تا حد زیادی با کار یوتیوب مسلط خواهید شد و راه رسیدن به سیستم درآمد زایی برای شما آسان خواهد شد. برای خرید و مشاهده سرفصل های دوره از لینک زیر وارد شوید:
دوره درآمد از یوتیوب

سرویس نقد کردن درآمد یوتیوب

بعد از اتمام آموزش ها و تولید محتوا، مرحله بعدی کسب درآمد از یوتیوب است. مرحله کسب درآمد از یوتیوب برای ایرانیان داخل کشور به دلیل تحریم ها مرحله سختی است، زیرا از داخل ایران امکان برداشت درآمد یوتیوب وجود ندارد. ارزیشو بستری را فراهم کرده تا ایرانیان داخل کشور بعد از رسیدن به مرحله درآمد زایی بتوانند درآمد خود را از گوگل ادسنس برداشت کنند.

دریافت درآمد یوتیوب در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط