پیدا کردن ایده برای ویدئو یوتیوب

در این ویدئو یاد می گیری

پیدا کردن ایده برای ویدیو های یوتیوب یکی از سخت ترین مراحل تولید محتوای ویدیویی می‌باشد. در ویدیو امروز مهدی شجاری اینجاست تا نکاتی را حول موضوع پیدا کردن ایده برای تولید محتوا بیان کند.

پیدا کردن ایده برای ویدئو یوتیوب

تولید محتوا در پلتفرم یوتیوب یکی از روش های کسب درآمد دلاری است. روشی که بسیار در ایران فراگیر است و افراد زیادی از این طریق به درآمد دلاری از یوتیوب رسیده اند. سیستم الگوریتم یوتیوب طوری طراحی شده است تا محتوای محبوب کاربران را به مخاطبین بیشتری نمایش دهد. پس لازمه ی موفقیت در یوتیوب تولید محتوای مفید است و باید از ایده های نابی برای تولید محتوا استفاده کنید. یکی از بزرگترین مشکلات کاربران برای تولید محتوا در یوتیوب پیدا کردن ایده برای ویدئو یوتیوب است.

بهترین روش پیدا کردن ایده برای یوتیوب

یکی از روش هایی که شما به عنوان یک یوتیوبر میتوانید استفاده کنید، پیدا کردن ایده از داخل خود یوتیوب است! برای اینکار چندین راه وجود دارد که آسان ترین روش سرچ کردن در دسته بندی موردنظر است. برای اینکار وارد youtube شوید و وارد دسته بندی مورد نظر خود شوید، ویدیو ها را مشاهده کنید و ایده بگیرید.

پیدا کردن ایده از ویدیو های پربازدید

همانطور که اشاره شد وارد سایت یوتیوب شوید و دسته بندی فعالیت خود را انتخاب کنید، در یوتیوب شما می‌توانید سه نوع ترتیب نمایش را برای ویدیو ها انتخاب کنید. ترتیب نمایش را برای ویدئو ها روی most popular قرار دهید. از این طریق شما می‌توانید محبوب ترین ویدیو ها را مشاهده کنید و ایده بگیرید. خوبی این روش این است که این ویدیو ها قبلا امتحان خود را پس داده اند و در رده جهانی، در دسته بندی خود پربازدید شده اند و احتمال اینکه در زبان فارسی نیز محبوب شوند خیلی بالاست. پس، از این طریق می‌توانید به راحتی ایده هایی را که از قبل پربازدید شده اند پیدا کنید.

ایده ویدیو های مشهور یوتیوب

پس از انتخاب ایده و تصمیم برای ساخت ویدیو، روند کلی ویدیو اصلی را مشاهده کنید و ضرب آهنگ اصلی ویدیو را در ویدیوی خود نیز رعایت کنید، سعی کنید ویدیو را طوری تغییر دهید که برای مخاطبان فارسی قابل درک و جذاب باشد. از این طریق می‌توانید ویدیوهای خود را تبدیل به یک محتوای با کیفیت کنید.

جمع بندی

برای پیدا کردن ایده از یوتیوب روش های زیادی وجود دارد که در این مطلب به برخی از این روش ها اشاره شد. تا جای ممکن سعی داشته باشید که هیچ محتوایی را کپی نکنید، فقط ایده اصلی و اولیه ویدیو را بردارید تا همچنان برای کاربران جذاب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط