بررسی خرید سابسکرایبر و واچ تایم یوتیوب

در این ویدئو یاد می گیری

در ویدیو امروز به خرید واچ تایم و سابسکرایب یوتیوب پرداخته ایم. یکی از روش هایی که خیلی از افراد از آن استفاده می‌کنند تا به سیستم درآمد زایی یوتیوب برسند. این روش معایب و مضرات زیادی دارد که در ادامه به طور کامل به آن ها خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

خرید سابسکرایبر و واچ تایم یوتیوب

درآمدزایی از یوتیوب

یوتیوب یک سیستم درآمد زایی برای تولید کنندگان محتوای خود طراحی کرده است تا کسانی که در بستر یوتیوب فعالیت می‌کنند، بتوانند یوتیوبر بودن را یک شغل پردرآمد بدانند. کسب درآمد از یوتیوب چگونه است؟  یوتیوب به ازای هر 1000 بازدید حدودا بین 1 تا 2 دلار به شما پول می دهد، تولید کنندگان محتوا در ایران نیز می‌توانند از همین طریق درآمد دلاری کسب کنند. برخی از کسانی که اوایل کار تولید محتوا در یوتیوب هستند اقدام به خرید سابسکرایبر و واچ تایم در یوتیوب می‌کنند که در ادامه توضیح خواهیم داد این روش چه مشکلاتی را در نقد کردن درآمد یوتیوب برای شما ایجاد خواهد کرد.

خرید سابسکرایبر و واچ تایم یوتیوب

همانطور که اشاره شد خیلی از افرادی که به تازگی فعالیت در یوتیوب را آغاز کرده اند. به فکر رفتن راه صد ساله در یک شب هستند. از همین رو اقدام به خرید سابسکرایبر و زمان بازدید( واچ تایم) در یوتیوب می‌کنند. خیلی از افرادی که اقدام به خرید سابسکرایبر یوتیوب می‌کنند در این فکر هستند که 4000 ساعت واچ  تایم و 1000 سابسکرایبر برای رسیدن به درآمد یوتیوب کافی است، اما سخت در اشتباه هستند زیرا بعد از رسیدن به این مرحله کارشناسان یوتیوب کانال شما را بررسی خواهند کرد که آیا واجد شرایط رسیدن به مانیتایز است یا خیر.

برنامه سابسکرایبر فیک یوتیوب

روش های زیادی برای جذب سابسکرایبر و دنبال کننده فیک یوتیوب وجود دارد، اما از متداول ترین روش ها می‌توان به سایت هایی مثل Rapidwork اشاره کرد. در این سایت کار های کوچک آنلاین قرار دارد که کاربران در ازای مبلغی این کارها را انجام می‌دهند. برای مثال کانال یوتیوب شما در سایت رپید ورک قرار داده می‌شود و از کاربران درخواست میشود در ازای مبلغ کمی کانال یوتیوب شما را سابسکرایب کنند. با اینکه این دنبال کننده شما واقعی است اما مشکلات زیادی را برای کانال شما به وجود خواهد آورد.

  • مشکل اول ریزش مخاطب: به دلیل اینکه تمامی این دنبال کنندگان از روی اجبار یا در ازای هزینه شما را دنبال کرده اند پس از مدتی کانال شما را به اصطلاح Unsubscribe خواهند کرد.
  • مشکل دوم عدم تعامل مخاطب: حتی اگر این دنبال کنندگان شما را آنسابسکرایب نیز نکنند، با پیج شما تعاملی نخواهند داشت و آمار ویدیو های شما با تعداد دنبال کنندگان همخوانی نخواهد داشت، همین امر باعث عدم نمایش ویدیو های شما در پیشنهادات یوتیوب برای کاربران خواهد شد و این قضیه آسیب جدی به کانال یوتیوب شما خواهد زد و شما منبع اصلی جذب مخاطب را از دست خواهید داد.

در نتیجه حتی خرید سابسکرایبر وافعی یوتیوب هم فرقی با خرید ربات برای یوتیوب ندارد و در هردوصورت چنل شما جای پیشرفت، پسرفت خواهد کرد.

سابسکرایبر یوتیوب

بهترین روش تبلیغ کانال یوتیوب

بهترین روش برای خرید دنبال کننده یا سابسکرایبر یوتیوب تبلغ دادن به کانال های موفق یوتیوب است که به شما در ویدیو اشاره کنند یا برای شما یک ویدیوی اختصاصی بسازند. در این روش تمامی مخاطبانی که جذب می‌کنید برای شما و محتوایتان وارد کانال شده اند و هیچ اجباری درکار نبوده، با ویدیو های شما تعامل خواهند داشت و آمار کانال یوتیوب شما رشد خواهد کرد و به درآمدزایی خواهید رسید.

رسیدن به مانیتایز یوتیوب

از روش های فیک و غیرواقعی برای رسیدن به مانیتایز کانال یوتیوب که بگذریم، از بهترین روش ها برای رشد اصولی کانال یوتیوب می‌توان به: تولید محتوای درست، استفاده از تقویم محتوا، استفاده از کلمات کلیدی پر سرچ در موضوعات، استفاده از تگ های مرتبط  پر سرچ و رعایت نکات سئویی اشاره کرد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط