تاثیر محتوا درست بر افزایش بازدید کانال یوتیوب

در این ویدئو یاد می گیری

جذب مخاطب برای کانال یوتیوب یکی از دغدغه های اصلی تولید کنندگان محتوا است. در این ویدیو به نکاتی درمورد افزایش بازدید کانال یوتیوب از طریق تولید محتوای درست اشاره می‌‎کنیم.

تاثیر محتوا درست بر افزایش بازدید کانال یوتیوب

با توجه به زیاد شدن تولید کنندگان محتوای ویدیویی، مخاطبین شبکه های اجتماعی، به راحتی محتوای خوب را از محتوای بد تشخیص می‌دهند. از این رو تولید کنندگان محتوای ویدیویی در یوتیوب به فکر تولید محتوای درست و افزایش بازدید کانال یوتیوب هستند تا بتوانند هرچه سریعتر به درآمدزایی یوتیوب برسند و کسب درآمد دلاری کنند. محتوای درست برای جذب مخاطب نکاتی دارد که در ادامه به آن ها می‌پردازیم.

خلاصه گویی

اشتباه اول خیلی از تولید کنندگان محتوا، گفتن جملات طولانی در ابتدای ویدیو است. در ابتدای ویدیو باید به صورت کاملا خلاصه خود را معرفی کنید و به مخاطب موضوعات ویدیوی پیش رو را منقل کنید، برای مثال: سلام مهدی شجاری هستم در این ویدیو به آموزش تدوین موزیک ویدیو می‌پردازیم. این نوع معرفی باعث می‌شود که مخاطب بداند با چه محتوایی طرف است و این جملات کاربر را مشتاق می‌کند تا انتهای ویدیو را تماشا کند.

انسجام محتوا

تولید کنندگان متحوای ویدیویی در یوتیوب برای افزایش بازدید کانال youtube باید برنامه داشته باشند. نباید با یک سرچ ساده و اطلاعات پیش و پا افتاده ویدیو ساخت! محتوا باید منسجم، منظم و پر بار باشد تا کابران را جذب کند. بنابراین از تکرار و اضافه گویی پرهیز کنید.

جمع بندی محتوا

اگر محتوایی را تولید کردید، چه طولانی چه کوتاه، ممکن است مخاطب در طول دیدن ویدیو شما تمرکز لازم را نداشته باشد، بنابر این شما در انتهای ویدیو باید یک جمع بندی کلی از فهرست مطالب داشته باشید تا کاربر متوجه کلیات ویدیو شما گردد یا حتی در صورت متوجه نشدن مطلبی، به عقب بازگردد و ویدیو شما را تماشا کند.

گرفتن تعامل از مخاطب

برای افزایش بازدید کانال یوتیوب باید محتوا و سناریو خود را طوری بچینید که مخاطب مجبور به تعامل با شما شود. برای مثال در اواسط ویدیو طوری صحبت کنید که کاربر به سوال خاصی پاسخ دهد. خیلی از مخاطبین نمیدانند باید چطوری نظر(کامنت) بگذراند.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط