perfectmoney

در این ویدئو یاد می گیری

برخلاف سرویس‌هایی مانند پی پل، ویزا و مستر کارت و.. که برای ایرانیان تحریم هست، همچنان سرویس‌های مطمئنی در سراسر دنیا فعالیت می‌کنند که ایرانیان بدون هیچ تحرمی می‌توانند از آن استفاده کنند.

پرفکت مانی

پرفکت مانی یک شرکت و سیستم پرداخت بین‌المللی است که با آن می‌توانید به راحتی پرداخت‌های اینترنتی خود در سایت‌های خارجی را انجام دهید، به سراسر جهان ارز منتقل کنید یا درآمدهای ارزی خود را دریافت کنید. سرویس‌هایی مثل پی‌پل، ویزا و مسترکارت برای ایرانیان ساکن ایران تحریم است اما با وجود تمام این تحریم‌ها هنوز هم روش‌هایی وجود دارد که ایرانیان بدون دغدغه تحریم بتوانند برای نقد کردن درآمد خود استفاده کنند.

در مقاله‌های قبلی ۱۳ روش‌ نقل و انتقال پول را به طور مختصر بررسی کردیم. در این مقاله قصد دارید به طور مفصل سیستم پرداخت پرفکت مانی را بررسی کنیم.

پرفکت مانی و کاربردهای آن

می‌توان گفت که پرفکت مانی پلتفرمی مثل پی‌پال و سایر پلتفرم‌های پرداخت دارد. این شرکت از معتبرترین شرکت‌های خدمات پرداخت دنیاست و ده‌ها میلیون کاربر فعال از سراسر جهان از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند.

یکی از اصلی‌ترین مزیت های این سیستم در برابر غول هایی مثل پی پال تحریم نبودن برای ایرانی‌ها است. دفتر رسمی این شرکت در کشور پاناما قرار دارد و به خاطر پیروی نکردن از قوانین آمریکا هیچ تحریمی علیه ایرانی ها ندارد.

اما با این وجود متاسفانه برای فعالیت در این سایت نیاز به استفاده از وی پی ان هست.

توجه کنید که با وی پی ان که آی پی کشور آمریکا را دارد وارد این سایت نشوید.

 

انواع حساب در پرفکت مانی

در پرفکت مانی سه نوع حساب وجود دارد:

۱. partner

بعد از ثبت نام در سایت حساب شما نرمال خواهدبود. کارمزد حساب‌های نرمال  1.5 درصد است. 

۲. premium

وقتی حساب پرفکت مانی شما به سطح بالاتر یعنی پریمیوم می‌رود که گردش حساب‌تان در یک سال به حد مشخصی رسیده باشد. افرادی که حساب پریمیوم دارند، 0.5 درصد به ازای هر تراکنش کارمزد پرداخت می کنند. 

۳. Normal

این حساب برای استفاده افراد عادی نیست و برای نقل و انتقالات b2b استفاده می‌شود.

 

خرید و فروش پرفکت مانی

برای اضافه کردن ارز و یا برداخت ارز از اکانت پرفکت‌مانی‌تان راه‌های زیادی وجود دارد که معمول‌ترین روش در ایران، خرید دلار یا یورو پرفکت‌مانی است. برای اینکار شما می‌توانید از خدمات ایرانی کارت استفاده کنید. دارندگان حساب پرفکت مانی به راحتی می توانند با استفاده از خدمات ایرانی کارت  ووچر پرفکت مانی خریداری کنند و حساب خود را شارژ کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط