سایت فریلنسری people per hour

در این ویدئو یاد می گیری

در این ویدئو سایت فریلنسری people per hour را از سه بعد احراز هویت، پروژه های موجود در سایت و نحوه دریافت درآمد بررسی می‌کنیم.

در این مقاله قصد داریم سایت فریلنسری people per hour را بررسی کنیم. در این مطلب این سایت را از بعد احراز هویت، پروژه های موجود در سایت و نحوه دریافت درآمد بررسی می کنیم. 

این سایت جزو یکی از معروف ترین سایت‌های فریلنسری محسوب می‌شود. سایت people per hour در سال ۲۰۰۷ در شهر لندن راه اندازی شد. شما در این ساعت می‌توانید در بسیاری از رشته ها پروژه‌های دورکاری انجام دهید و دلار دریافت کنید.

احراز هویت

برای فعالیت در این سایت نیاز است که به یک آی پی خارجی متصل باشید. پس باید از وی پی اس و یا وی پی ان استفاده کنید. برای ثبت نام باید ایمیل و یک شماره خارجی وارد کنید. برای تهیه وی پی اس و شماره خارجی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. در حین ثبت نام بعد از زمانی که مهارت‌های خود را وارد کردید، باید برای هر مهارت وارد شده یک مدرک نیز ارسال کنید. اگر مدرک آن حرفه را دارید که به راحتی می‌توانید بارگذاری کنید. اگر مدرک را ندارید می‌توانید یک مدرک از اینترنت دانلود کرده و همان را بارگذاری کنید. نگرانی بابت این قسمت نداشته باشید. مهم نمونه کارها و توانایی شما است. صرفا داشتن مدرک اهمیتی ندارد.

 

پروژه‌های موجود در سایت people per hour

همان طور که گفته شد پروژه‌های زیادی در دسته بندی‌های زیادی در سایت people per hour موجود است. بعضی از این دسته بندی ها شامل این موارد است:

 • برنامه نویسی و توسعه
 • مترجمی و تامین محتوا
 • طراحی گرافیک
 • بازاریابی اینترنتی
 • ویرایش عکس و ویدیو
 • ساخت موسیقی
 • مدیریت شبکه‌های اجتماعی
 • حسابداری و مدیریت مالی

اما برای مطالعه تمامی دسته بندی‌ ها و پروژه‌های موجود در سایت می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

دریافت درآمد از سایت people per hour

بعد از اینکه در پروژه‌‌ای شما را پدیرفتند، در ابتدا برای شما پیش پرداخت واریز می‌شود. اما این پول تا انتهای کار در حساب شما باقی می‌ماند. بعد از واریز پیش پرداخت و اتمام کار کارفرما تا چندین بار حق دارد اصلاحیه برند تا در انتها کار مورد تائید او باشد.

نحوه دریافت پول هم از این سایت از طریق ویزا کارت، مستر کارت، نقل و انتقالات بانکی، پی پال و کیف پول هایPPH ، Moneybookers ، Paysafecard ،Trustpay، Trustly ، Moneta و غیره می‌باشد. 

برای نقد کردن درآمد دلاری میتوانید از خدمات ایرانی کارت استفاده کنید. ایرانی کارت امروز بزرگ ترین شرکتی است که خدمات نقد کردن درآمد ارزی را ارائه می‌دهد. برای این کار نیز یک داشبورد حرفه‌ای دارد. اگر به دنبال درآمد دلاری هستید، حتما به سایت‌شان سر بزنید.

 

4 پاسخ

 1. سلام من یه سوال داشتم برای مثال ما به یه نفر پروپوزال ارسال کردیم و اون شخص هم پذیرفت حالا من هم مثلا پروژه رو تکمیل کردم. حال پروژه رو از چه طریقی به شخص ارسال کنم تا اون تایید کنه

  1. سلام وقت بخیر
   اگر توی سایت خاصی فعالیت میکنید،خود سایت نحوه ارتباط با کارفرما رو میگه اما اگز شخص خاصی هست طی قرارداد بهتون اعلام میشه که از چه طریق باید پروژه رو ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط