مشتری یابی در لینکدین

در این ویدئو یاد می گیری

لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه ای برای افرادی هست که بیزینس من یا نیروی کار ماهر هستند. از لینکدین به عنوان شبکه اجتماعی بیزینس یاد می‌شود. خیلی از افراد برای استخدام، انجام امور پروژه و… از شبکه اجتماعی لینکدین استفاده می‌کنند.

مشتری یابی در لینکدین

لینکدین linkdin در واقع یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که اساسا برای بهبود کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن دیگران با آن ها طراحی شده است. با این حال، استفاده از لینکدین تنها به این موضوع محدود نمی شود و کاربران این شبکه اجتماعی می توانند از طریق آن، با افراد دیگری که در حوزه کاری شان فعالیت می کنند، آشنا شوند و با آن ها ارتباط برقرار کنند. در مجموع به لینکدین شبکه اجتماعی بیزینس گفته می‌شود. افراد زیادی از جمله فریلنسر هایی که درآمد دلاری دارند، از طریق لینکدین و شبکه های اجتماعی مشابه کار مشتری یابی را انجام می‌دهند.

ساخت پروفایل حرفه ای در لینکدین

پس از ثبت نام و ساخت اکانت در لینکدین خیلی از افراد توانایی ها و مهارت های خود را ذکر می‌کنند. این نوع ساخت پروفایل خوب و جالب است اما برای شما مشتری جذب نخواهد کرد. شما باید در پروفایل لینکدین خود یک پیام را برسانید و محتوای این پیام باید طوری باشد که شخص خواننده پروفایل سرویس یا خدماتی را که ارائه می‌دهید.  برای مثال یکی از جملاتی که می‌توانید در پروفایل خود اضافه کنید:  i help niche to result by offer .

پیدا کردن بازار هدف

بعد از ساخت و تکمیل پروفایل باید بازار هدف خود را بیابید، باید در گروه ها و کانال های مختلف باید جستجو کنید و ببینید که مشتریان مناسب شما در کجا فعالیت دارند.

درخواست ارتباط

سعی کنید با مشتریان هدف خود کانکت شوید و ارتباط برقرار کنید. این ارتباط برقرار کردن یکی از مهمترین بخش های مشتری یابی در لینکدین است.

مشاوره

در قدم بعدی و پس از  درخواست ارتباط شما باید مشتری هدف خود را قانع کنید و ارزش ارائه کنید. باید مشتری خود را قانع کنید که خدمات شما به بیزینس مورد نظر کمک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط