کسب درآمد دلاری از دستیارمجازی

در این ویدئو یاد می گیری

یکی از راه های کسب درآمد دلاری در منزل دستیارمجازی یا منشی مجازی است . سایت های زیادی در این زمینه فعالیت دارند یکی بهترین این سایت ها کلیک ورکر نام دارد. در این ویدیو به صورت کامل روند کار سایت کلیک ورکر را توضیح داده ایم.

کسب درآمد دلاری از دستیارمجازی

در این مطلب قصد داریم درمورد دستیارمجازی یا منشی مجازی صحبت کنیم. افرادی که منشی هستند نیز می‌توانند از طریق برخی پلتفرم ها به درآمد دلاری برسند. افراد در این پلتفرم ها برای بیزینس من ها و مدیران شرکت استخدام می‌شوند و کارهایی مانند تنظیم قراردادها و قرار ملاقات ها، تنظیم حساب ها و ورود اطلاعات را انجام می‌دهند.

کسب درآمد از سایت clickworker

همانطور که اشاره شد سایت های زیادی در زمینه کسب درامد دلاری از دستیارمجازی فعالیت دارند که یکی از معروف ترین این سایت ها Clickworker نام دارد. برتری این سایت نسبت به سایر سایت های مشابه داشتن اپلیکیشن است و این اپلیکیشن یعنی شما برای فعالیت در این سایت نیازی به لپ تاپ ندارید و می‌توانید با تلفن همراه خود کارهای یک دستیارمجازی را انجام دهید.

ثبت نام در سایت clickworker

برای ثبت نام در سایت clickworker نیازی به مدارک خاصی ندارید و این سایت هیچ مشکلی با کاربران ایرانی ندارد، اما مشکل ماجرا جاییست که شما وقتی کشور ایران را برای فعالیت های خود انتخاب میکنید با پیغامی مواجه می‌شوید که به دلیل کم بودن پروژه در لوکیشن انتخابی شما امکان کار ندارید، بنابراین برای به وجود نیامدن مشکل کشوری را انتخاب کنید که درآن حساب بانکی و سایر مدارک را دارید، برای مثال اگر از خدمات فریلنسری ارزیشو استفاده می‎‌کنید کشور مالزی را انتخاب کنید.

برداشت درآمد از سایت clickworker

برای برداشت درآمد از سایت clickworker مشکل خاصی نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید با استفاده از paypal درآمد خود را برداشت کنید.

جمع بندی

سایت های زیادی در زمینه منشی‌گری و دستیاری فعالیت می‌کنند که شما می‌توانید در آن ها فعالیت کنید اما بهترین سایت و پیشنهادی ترین سایت توسط ما clickworker است که مشکل خاصی با فعالیت ایرانیان ندارد و می‌توانید به راحتی و بدون دغدغه درآمد خود را برداشت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط