فرصت درآمد دلاری برای تدوینگرها

در این ویدئو یاد می گیری

یوتیوب یک پلتفرم مناسب برای کسب درآمد دلاری برای تدوینگرهاست! پلتفرمی که روزانه چند ملیون ویدیو درآن بارگزاری می‌شود و یک فرصت مناسب برای افراد حرفه ای است. در ویدیو امروز به این پرداخته ایم که چطور با کانال های یوتیوب ارتباط برقرار کنیم و چگونه با کار تدوین برای کانال های یوتیوب درآمد دلاری کسب کنیم.

فرصت درآمد دلاری برای تدوینگرها

با داغ شدن بازار یوتیوب همچنین زیاد شدن فضای رقابتی بین بیزینس های مختلف، بازار کار تدوینگر ها و ادیتور های ویدیو نیاز بسیار داغ شده است. تدوینگر ها علاوه بر پروژه های داخلی می‌توانند به صورت فریلنسری و دورکاری نیز کسب درآمد دلاری کنند که یک فضای خوب برای کسب درآمد دلاری برای تدوینگرها فراهم شده است.

کسب درآمد دلاری از تدوین

یکی از راه های کسب درآمد دلاری برای تدوینگرها استفاده مستقیم از سایت های فریلنسری مانند freelancer.com و upwork است. سایت های زیادی در زمینه فریلنسری فعالیت دارند و فریلنسر ها می‎‌توانند بسته به نیازشان سایت مورد نظر را برای فعالیت انتخاب کنند.

کسب درامد دلاری از تدوین در یوتیوب

یکی دیگر از راه های کسب درآمد دلاری از تدوین استفاده از پلتفرم اقیانوس ویدیو یعنی یوتیوب است. حدود 37 ملیون کانال یوتیوب وجود دارد که از این بین حدود 6 ملیون به سیستم درآمد زایی رسیده اند. در یوتیوب روزانه حدود 720 ساعت ویدیو جدید آپلود می‌شود. پس تدوینگر ها می‌توانند برای رسیدن به درآمد دلاری از بین کانال های یوتیوب بازاریابی مناسبی را انجام دهند. اما چطور بازاریابی درست را در یوتیوب انجام دهیم؟ باید به سراغ کانال هایی بروید که در درجه متوسطی از مخاطب هستند، برای مثال کانال هایی که تازه شروع به کار کرده اند نیازی به تدوینگر ندارند، یا کانال هایی با تعداد سابسکرایبر بالا، به طور قطعی از قبل یک تدوینگر استخدام کرده اند. به عنوان یک تدوینگر باید سراغ کانال هایی بروید که مقدار متوسطی از دنبال کنندگان را دارند. برای مثال عددی بین 10 هزار تا 100 هزار و در چند ماه اخیر به صورت مداوم فعال بوده اند و یک برنامه ریزی درست را برای کانال خود داشته اند.

شیوه مذاکره برای جذب پروژه تدوین

بعد از گشت و گذار در یوتیوب و پیدا کردن یک لیست 100 تایی از کانال هایی که ممکن است بتوانید با آن ها کار کنید، یک رزومه خوب و استاندارد بسازید و چه بهتر که اگر بتوانید یک ویدیو دو الی سه دقیقه ای نمونه کارهای خود بسازید. در قدم اول یک تعامل با صاحب کانال داشته باشید و یکسری حرکات مثل لایک و سابسکرایب انجام دهید سپس از طریق راه های ارتباطی مختلف مثل ایمیل و … یک درخواست همکاری ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط