دریافت ارزدیجیتال رایگان

در این ویدئو یاد می گیری

ایردراپ یا توکن رایگان یکی از روش های کسب درآمد دلاری است. کاربران می‌توانند با دریافت این توکن ها و نقد کردن آنها وارد بازار رمز ارز ها شوند.

دریافت ارزدیجیتال رایگان

بازار ارز های دیجیتال روز به روز داغتر می‌شود و افراد زیادی هستند که روزانه وارد این بازار ها می‌شوند و کنار چندین ملیون نفر دیگر که از قبل در این عرصه فعالیت داشتند، شروع به فعالیت می‌کنند. در دنیای کریپتوکارنسی ارز های دیجیتال زیادی هستند که روزانه توسط ملیون ها نفر خرید و فروش می‌شوند. در این بین airdrop یا توکن های رایگانی هستند که کاربران از آن استفاده می‌کنند.

Airdrop چیست؟

airdrop به توکن های رایگانی گفته می‌شود که شرکت یا سازنده توکن به کسانی که در ایردراپ شرکت می‌کنند پخش می‌کند.  این توکن های رایگان یک سیاست تبلیغاتی از طرف شرکت هاست، سازنده توکن به جای صرف هزینه در تبلیغات و دردسر های بازاریابی، روش ایردراپ را برای تبلیغ توکن خود انتخاب می‌کند. airdrop به روش های مختلفی برگزار می‌شود. یکی از این روش ها عضو شدن در شبکه اجتماعی ارز مورد نظر است.

بعضی از این ایردراپ ها ممکن است موفقیت آمیز نباشند و شکست بخورند. برای مثال تلگرام قصد راه اندازی توکن گرامب را داشت که موفقیت امیز نبود و شکست خورد.

پیدا کردن airdrop

سایت های زیادی هستند که در زمینه ایردراپ ها فعالیت دارند و اطلاع رسانی می‌کنند که در حال حاضر چه ایردراپ هایی درحال برگزاری است. یکی از این سایت ها airdrops.io  نام دارد که بهترین ایردراپ ها را معرفی می‌کند.

ایردراپ رایگان

سایت بعدی که در زمینه airdrop فعالیت دارد سایت airdropsmob است.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط