پویش 1000 در هزار

درآمد شما امروز چقدر است؟ تا به حال درآمد دلاری را تجربه کردید؟ اگر به فکر افزایش درآمد خود آن هم به صورت دلاری هستید اینجا دقیقا همان جایی است که باید باشید! ما در ارزیشو یک پویش 1000 نفره تدارک دیدیم که هر نفر از اعضا به درآمد ماهانه حداقل 1000 دلار برسند. راه های مختلفی برای این هدف در نظر داریم و پس از تائید ثبت نام به کمک تسهیلگرها و منتورهای ارزیشو و چک لیست های اجرایی گام به گام در کنار شما هستیم و هزینه این آموزش ها و مشاوره ها را وقتی به درآمد رسیدید از شما میگیریم! 

مسیرهای پیشنهادی

فریلنسری

انجام پروژه های خارجی در 4 دسته:
برنامه نویسی
طراحی گرافیک
تدوین
مهندسی و مشاوره فنی

یوتیوب

تولید محتوای ویدئویی و مشارکت با گوگل در درآمد تبلیغات
محتوا آموزشی
سرگرمی و بازی
نقد و بررسی

گردشگری

جذب و خدمات به مسافران خارجی
گردشگری سلامت
گردشگری ورودی

فروش محصول دیجیتال

فروش تم و پلاگین
فایل های گرافیکی
موزیک و موشن
در سایت هایی مثل انواتو

آموزش آنلاین

تدریس زبان خارجی
دوره های آموزشی و پکیج در سایت های مثل یودمی

دراپ شیپینگ

راه اندازی یک فروشگاه آنلاین یا سوشال
فروش کالا از انبار تامین کننده
بدون نیاز به خدمات لجستیک و ارسال

مراحل اجرایی

01ثبت نام در پویش
02 بررسی شرایط توسط ارزیشو
03امضا قرارداد و تعهد فعالیت و پرداخت
04تشکیل پروفایل اختصاصی برای هر عضو پویش در سایت
05 ارائه ی چک لیست گام به گام
06 اساین کردن تسهیلگر ارزیشو برای راهنمایی و تسهیلگری
07 نظارت روی اجرای مایل استون ها توسط تسهیلگر
08جدول امتیازات و مسابقه اعضای برتر پویش
09ارائه آموزش ها و مشاوره های مرتبط توسط منتور های تخصصی ارزیشو
10رسیدن به درآمد دلاری 🙂
11پرداخت هزینه عضویت به ارزیشو
12انتقال تجربه به سایر اعضای پویش

منتورهای ارزیشو

مهدی شجاری
یوتیوب

مهدی از یوتیوبرهای موفق حوزه تکنولوژی که بیش از ۸۰ هزار سابسکرایبر داره و تجربیات ارزشمند خودش از تولید محتوا و یوتیوب رو با اعضای پویش ۱۰۰۰ در هزار ارزیشو به اشتراک میذاره.

علی سیاه کلاه
فریلنسری

علی بیش از 4 سال در زمینه فریلنسری خارجی و مشتری یابی بین المللی تجربه داره و مدیر و هم بنیانگذار دوتا شرکت در ایران و آمریکاست و تجربیات دست اول خودش رو تو پویش بیان میکنه.

هادی شجاری
گردشگری

هادی موسس شرکت گردشگری سلامت آریامدتوره و شرکتش از بیش از 100 کشور بیمار خارجی در ایران جذب کرده و تجربیاتش در زمینه گردشگری ورودی رو تو پویش مطرح میکنه، راستی هادی موسس ارزیشو هم هست 😉

منتورهای ارزیشو افرادی هستند که در رشته ی تخصصی خود بیش از 10 هزار دلار درآمد داشته اند. اگر شما هم این شرایط را دارید خوشحال می شویم با هم در این پویش همکاری کنیم.

تسهیلگر های ارزیشو

فاطمه ابراهیمی

مهران بابایی

نیلوفر اعلمی

علی ورزیده

ساجده قائمی

داود صفری

محسن معصومی

زهرا معصومی

فرزاد طهماسب

ثبت نام در پویش

 • انواع فایل های مجاز : pdf, حداکثر اندازه فایل: 5 MB.
 1. داشتن شرایط اولیه و پذیرش مقدماتی با بررسی فرم ثبت نام
 2. پس از تائید ثبت نام پرداخت هزینه عضویت در پویش به یکی از 2 شکل زیر:

پرداخت در ابتدا : معادل ریالی 100 دلار در شروع کار (به نرخ روز صرافی)

یا پرداخت در انتها: پس از رسیدن به 1000 دلار مبلغ 400 دلار به ارزیشو پرداخت می کنید. (با پی پال و یا به صورت ارز دیجیتال USDT)

چرا ارزیابی؟

پویش هزار در هزار ارزیشو مسیر رسیدن به درآمد ماهانه حداقل 1000 دلار برای ایرانی هاست. برای عضویت در این پویش و بهره مندی از محتوای آموزشی، پشتیبانی های اجرایی با چک لیست ها و خدمات خارجی برای نقد کردن درآمد شرایط افراد و پتانسیل آنها برای رسیدن به درآمد توسط کمیته ارزیابی ارزیشو بررسی می شود. علت این بررسی این است که هزینه ی عضویت در پویش پس از رسیدن به درآمد دلاری به ارزیشو پرداخت می شود و ما در ارزیشو به نوعی روی توان کاری اعضای پویش سرمایه گذاری می کنیم. در نتیجه علاقه مندیم با افرادی در پویش همکاری کنیم که شانس بالایی برای رسیدن به درآمد حداقل 1000 دلار در ماه داشته باشند.

شرایط اولیه ورود

 • سن قابل قبول که حداقل 16 سال به طور عمومی و برای رشته هایی مثل فریلنسری و یا تدریس حداقل 20 سال در نظر گرفته شده است.
 • تجربه ی قبلی کار در ایران در رشته ی مورد نظر، بعنوان مثال برای فریلنسری خارجی در رشته ی برنامه نویسی حداقل 3 سال کار مرتبط در ایران به صورت استخدامی و یا فریلنسری داخلی.
 • نمونه کار و رزومه مرتبط. بعنوان مثال برای انجام پروژه های طراحی گرافیک داشتن نمونه کار با کیفیت حتی در ایران و به صورت فارسی شرط لازم است.
 • تعهد به برنامه های پویش و انجام چک لیست ها که هفتگی حداقل 14 ساعت زمان لازم دارد.

لیست اصلی و جایگزین

با توجه به محدودیت ظرفیت ارزیشو افرادی که شرایط بهتری برای رسیدن به درآمد دلاری داشته باشند در لیست اصلی قرار می گیرند و عضو پویش خواهند بود و از محتوای آموزشی و پشتیبانی استفاده می کنند. یک لیست جایگزین هم برای پویش در نظر گرفته شده است که در صورت افزایش ظرفیت در مراحل بعدی و یا حذف نفرات اصلی پویش به پویش وارد می شوند. نفرات لیست اصلی در صورت انجام ندادن چک لیست پس از دو مرحله تذکر از پویش حذف و با نفرات لیست جایگزین جابجا می شوند.

نفرات جایگزین در صورت تمایل برای ورود سریع تر به پویش و استفاده از آموزش ها و خدمات می توانند روش پرداخت در ابتدا را انتخاب کنند. در صورت پرداخت 100 دلار در ابتدای پویش نفرات لیست جایگزین بدون انتظار وارد مسیر پویش می شوند.

سوالات متداول

در این پویش ما به غیر از آموزش های معمول، در کلیه مراحل و مسیر رسیدن شما به 1000 دلار در کنارتان هستیم. تسهیلگرهای ارزیشو بر اساس چک لیست های استاندارد روی فعالیت شما نظارت دارند تا همه مراحل درست و دقیق اجرا شود. در ضمن اعضای این پویش در کنار هم می توانند از تجربیات خود در مسیر بگویند و دانش و تجربه شان را به اشتراک بگذارند.

ابتدا فرم ثبت نام را پر کنید. دقت کنید ملاک ارزیابی ما برای احراز شرایط شما اطلاعاتی است که داخل فرم وجود دارد و لازم است کامل و دقیق پر شود. پس از تائید اولیه شما انتخاب می کنید هزینه عضویت در پویش را در ابتدا پرداخت کنید و یا پس از اینکه به 1000 دلار درآمد رسیدید. البته مبلغ آن متفاوت است، در ابتدا 100 دلار و اگر پایان کار انتخاب کردید 400 دلار . به انتخاب شما یکی از این دو روش پرداخت وجود دارد.

ما میخواهیم تک تک اعضای این پویش به درآمد ماهانه حداقل 1000 دلار در ماه برسند و شاید برای برخی اعضا دیر یا زود داشته باشد ولی نمیخواهیم سوخت و سوز داشته باشد و این یعنی اعضای پویش می بایست شرایط اولیه برای حضور در این برنامه را داشته باشند. ما نیت داریم استعداد بالقوه شما را بالفعل کنیم و در کنار هم رشد کنیم.

 • حداقل سن 16 سال (بعضی رشته ها بالای 20 سال)
 • رزومه قابل قبول برای کار بین المللی و یا پتانسیل بالا برای رشد
 • تعهد به اختصاص زمان به صورت مستمر در هفته به مدت یک سال
 • انجام کارهای چک لیست و تعهد به مایل استون ها (در صورت عدم اجرا از برنامه پویش حذف می شوید)

این زمان بستگی به هر شخص و مسیری که انتخاب می کند دارد. در بعضی راه ها مثل فریلنسری امکان رسیدن به درآمد 1000 دلاری در کمتر از 2-3 ماه هم ممکن است ولی برای مسیرهایی مثل یوتیوب این کار معمولا حدود 1 سال زمان میبرد.

شما هم سوال دارید؟ از اینجا می توانید سوال خود را بپرسید:

بقیه تونستن ! چرا تو نتونی؟