دریافت درآمد دلاری با وب مانی

در این ویدئو یاد می گیری

در این ویدئو به بررسی کیف پول وب مانی می پردازیم. کیف پول وب مانی اصالتا برای کشور روسیه است و به همین خاطر ایرانیان بدون هیچ نگرانی و تحریمی می توانند از آن استفاده کنند. برای نقد کردن وب مانی تان می توانید از خدمات شرکت ایرانی کارت استفاده کنید. ایرانی کارت یکی از بزرگ ترین مجموعه هایی هستش که در زمینه نقد کردن درآمد دلاری از طریق پی پل وب مانی و سایر روش ها سرویس میده. شما هم اگر درآمد دلاری دارید یا میخواید داشته باشید حتما به سایتشون سر بزنید.

دریافت درآمد دلاری با کیف پول وب مانی

در این مطلب سرویس وب مانی که اصالتا روسی است را معرفی می کنیم. در بین سرویس های مالی چندین سایت وجود دارند که ایران را تحریم نکردند

وب مانی یک سیستم پرداخت جهانی است که افرادی که ساکن ایران هستند بدون هیچ مشکل و تحریمی می توانند از آن استفاده کنند.

در مطالب قبل ۱۳ روش نقل و انتقال پول در دنیا را بررسی کردیم و خیلی مختصر درباره هر کدام از آن ها توضیح دادیم. در این مطلب به طور مفصل به روش پرداخت از طریق وب مانی می پردازیم. 

وب مانی

وب مانی یک سیستم پرداخت جهانی است که شما می توانید از این سیستم برای انتقال پول در سراسر دنیا استفاده کنید. اما خبر خوب این است که این شرکت در روسیه است و به خاطر روسی بودنش، کسانی که در ایران زندگی می کنند بدون هیچ تحریم و مشکلی می توانند از آن استفاده کنند. 

 با وب مانی به راحتی می توان از وب سایت ها، فروشگاه های مختلف خرید کنید. همچنین به عنوان یک فریلنسر همی توانید با کیف پول وب مانی تان دستمزدتان را از کارفرما دریافت کنید. 

هرچند وب مانی به اندازه ی پی پال متداول نیست. اما باز هم برای افرادی که در ایران زندگی میکنند فرصت بسیار خوبی است.

شما به راحتی می توانید در وب مانی اکانت بسازید. فقط قبل از ورود به سایت دقت کنید که فیلترشکن تان خاموش باشد. بعد از ثبت نام در این سایت باید مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. قبل از اینکه مراحل احراز هویت را در این سایت انجام دهید. تعداد تراکنش های محدودی را می توانید در این سایت انجام دهید و بیش از ۳۰۰ دلار نمی تواند در کیف پول تان داشته باشید.

حساب های وب مانی

در حساب وب مانی سه سطح کاربری وجود دارد که اصطلاحا به آن پاسپورت می گویند.

۱. پاسپورت مستعار

۲. پاسپورت قردادی         

۳. پاسپورت شخصی

شما بعد از ثبت نام در این سایت پاسپورت مستعار دارید.

معمولا بعد از 48 ساعت حساب کاربری شما ارتقا پیدا می کند. البته بسیاری از ایرانی ها با کارت ملی هم حسابشان را ارتقا داده اند. وقتی حساب شما ارتقا پیدا کند، روزانه می توانید تا 3000 دلار تراکنش انجام بدید و 10 هزار دلار هم در کیف پولتان داشته باشید. 

اما سطح آخر که همان پاسپورت شخصی است، هیچ محدودیتی ندارد و بیشتر برای کسب و کارها توصیه می شود.

بدر این سایت می توانید کیف پول های مختلفی را بسازید. 

 • WMZ – کیف پول دلار ایالات متحده آمریکا (USD) – هر WMZ برابر با ۱ دلار آمریکا
 • WME – کیف پول یورو (EUR) برای ساخت کیف پول یوریی شما حتما باید ساکت کشورهایی با این واحد پول باشید.  
 • WMR – کیف پول روبل روسیه (RUB)
 • WMU – کیف پول گریونا اوکراین (UAH)
 • WMB – کیف پول روبل بلاروس (BYR)
 • WMK – کیف پول قزاقستانی (اسم واحد پول) قزاقستان (KZT)
 • WMV – کیف پول دانگ ویتنام (VND)
 • WMX – کیف پول بیت‌ کوین (BTC) – هر WMX برابر با یک میلی بیت کوین (۰.۰۰۱ BTC)
 • WMH- کیف پول بیت کوین کش (BCH)
 • WML- کیف پول لایت کوین (LTC)
 • WMG – کیف پول طلا

 شما هر کیف پولی در حساب وب مانی تان بسازید، آدرس مخصوص برای همان کیف پول را دریافت می کنید. برای مثال اگه بخواهید فردی برای شما 10 دلار آمریکا واریز کند باید آدرس کیف پول WMZ را به آن فرد بدهید.

کارمز وب مانی 8 دهم درصد مبلغ پرداختی است. اما این کارمزد یسقف ۵۰ دلار دارد و برای یورو نیز شقف آن ۵۰ یورو و برای بیت کوین هم 5 هزارم بیت است.

وقتی پول به حساب وب مانی شما نیز واریز شد، برای نقد کردن آن میتوانید از خدمات شرکت ایرانی کارت استفاده کنید.

 ایرانی کارت یکی از بزرگ ترین مجموعه ها در زمینه نقد کردن درآمد دلاری از طریق پی پل وب مانی و سایر روش ها است. شما هم اگر به فکر درآمد دلاری هستید، حتما به سایت ایرانی کارت را مطالعه کنید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط