دریافت پول پروژه های فریلنسری

در این ویدئو یاد می گیری

دریافت پول پروژه های فریلنسری یکی از مشکلات و دغدغه های اصلی کاربران است. مشکلی که گاهی اوقات باعث بهم خوردن رابطه بین فریلنسر و کارفرما می‌شود. در ویدیو امروز علی سیاه کلاه نکاتی را درمورد دریافت هزینه پروژه های فریلنسری بیان می‌کند.

دریافت پول پروژه های فریلنسری

یکی از چالش های فریلنسرها، چه برای پروژه های داخلی چه برای پروژه های فریلنسری خارجی و دلاری، دریافت هزینه پروژه است. داستان دریافت پول پروژه از مشتری می‌تواند مشکلات جدی را بین فریلنسر و کارفرما به وجود بیاورد. در مطلب امروز به طور کامل راه های دریافت هزینه پروژه از مشتری را بررسی کرده ایم.

رفتار طبق قوانین سایت

اگر پروژه های فریلنسری که قبول کرده اید زیر نظر سایت هایی نظیر فریلنسر،upwork یا فایور یا سایر سایت ها است، شما موظف هستید طبق قوانین آن سایت رفتار کنید، زیرا سایت ها همیشه طرف مشتریان را می‌گیرند و به راحتی یک فریلنسر دیگر را جایگزین شما که انجام دهنده پرو‌ژه هستید می‌کنند.

مدیریت پروژه فریلنسری

دریافت هزینه ماهیانه

در صورتی که شما پروژه را به صورت مستقیم از کارفرما دریافت کرده اید. برای مثال پروژه دلاری برای گرافیست برای پرداختی یکی از گزینه ها دریافت هزینه به صورت ماهیانه است. به این صورت که شما با کارفرما توافق می‌کنید 15 روز اول پروژه و نیمی از پروژه را انجام خواهید داد و در روز 15ام وقتی پروژه به نیمه راه رسید، نصف مبلغ پروژه را دریافت کنید و در انتهای سی روز در پایان پروژه، مابقی هزینه پروژه را دریافت کنید.

فازبندی کردن پروژه

یکی از روش های دریافت پول پروژه در پروژه های فریلنسری برای کسب درآمد دلاری، فاز بندی کردن پروژه است. به این صورت که شما پروژه را به سه فاز: ابتدایی، میانی، پایانی تقسیم می‌کنید. در مجموع شما هزینه های پروژه را تقسیم بر سه می‌کنید و با تحویل هر فاز از پروژه، هزینه آن فاز را دریافت خواهید کرد. با این روش خیال کارفرما به طور کامل راحت است که به درستی هرچه تمام تر انجام خواهد شد.

جمع بندی

در صورتی که شما نگرانی عدم دریافت هزینه از کارفرما را در هرکدام از روش های ذکر شده دارید، باید بدانید که در هرپروژه ای امکان بوجود آمدن مشکل برسرهزینه ها وجود دارد. شما باید این را در نظر بگیرید که درصورتی که مشکلی به وجود آمد شما می‌توانید از پروژه به عنوان یک نمونه کار خوب در سطح بین الملی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط