سایت Flexjobs

در این ویدئو یاد می گیری

در این ویدئو به بررسی سایت flexjobs می‌پردازیم. یکی از تفاوت‌های اصلی این سایت با سایر سایت‌های فریلنسری تحریم نکردن ایرانی‌ها است. در این سایت شما بدون نیاز به تغییر آپی می‌توانید به راحتی فعالیت کنید.  

سایت فریلنسری Flexjobs

در این مطلب به بررسی سایت flexjobs می‌پردازیم. یکی از تفاوت‌های اصلی این سایت با سایر سایت‌های فریلنسری تحریم نکردن ایرانی‌ها است. در این سایت شما بدون نیاز به تغییر آپی می‌توانید به راحتی فعالیت کنید.  

سایت flexjobs یکی از بهترین سایت‌های فریلنسری است که شما می‌توانید از این سایت پروژه‌های دلاری بگیرید. این سایت برای ایرانی‌هایی که در ایران زندگی می کنند، بسیار مناسب است. به این علت که نیاز به آپی خارج(وی پی اس)، سیم کارت خارجی و آدرس خارجی نیست. این سایت یکی از محدود سایت‌هایی است که با ایران مشکلی ندارد. و کشور ایران در لیست کشورها موجود در سایت قرار دارد. برای ثبت نام و احراز هویت نیز فقط لازم به داشتن ایمیل است. 

در این سایت میتوانید بیش تر از ۱۷۰ آزمون مهارتی را شرکت کنید تا بتوانید رزومه خیلی عالی برای خودتان آماده کنید. این تست‌ها و آزمون‌ها معمولا بین ۱۰ تا ۲۰ دلار است، ولی اگه عضویت سایت را داشته باشید همه این آزمون‌ها برای شما رایگان خواهد بود و حتی هیچ محدودیتی در شرکت کردن آزمون‌ها ندارید. 

علاوه بر آزمون‌های مهارتی یک سری آزمون‌های مربوط به کارفرمایان برای پیدا کردن شغل در سایت است که شما می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید.

سایت flexjobs

برای استفاده از تمام امکانات سایت باید اشتراک بخرید.

هزینه اشتراک‌های سایت به صورت زیر است: 

  • 6.95 دلار برای یک هفته (7 روز)
  • 14.95 دلار برای یک ماه
  • 29.95 دلار به مدت 3 ماه
  • 49.95 دلار برای یک سال

 

و اما نکته خیلی جالب این سایت این است که اگر بعد از اشتراک رضایت کافی نداشتید طی ۳۰ روز میتوانید خیلی راحت پول خود را از سایت پس بگیرید. 

برای پرداخت اشتراک هم میتوانید از خدمات شرکت ایرانی کارت استفاده کنید. ایرانی کارت یکی از بزرگ ترین مجموعه هایی است که در زمینه نقد کردن درآمد دلاری از طریق پی پل، وب مانی و سایر روش‌ها سرویس میدهد. 

علاوه بر سایت flexjobs سایت‌های فریلنسری زیادی هستند که شما می‌توانید با فعالیت در این سایت‌ها پروژه‌های دلاری بگیرید. برای مشاهده اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط