معرفی صرافی های ارز دیجیتال

معرفی اپلیکیشن های صرافی ارز دیجیتال

مقایسه اپلیکیشن های صرافی ارز دیجیتال

همانطور که میدانید یکی از راه های نقد کردن درآمد دلاری استفاده از رمز ارز هاست. سایت ها و اپلیکیشن های زیادی در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت دارند، سایت هایی که قانون ها و شرایط خاص خود را در جهت فعالیت های گوناگون دارند. خیلی از این اپلیکیشن ها و سایت ها نامعتبر بوده و تعداد کثیری نیز فعالیت خود را به دور از هر حاشیه ای و به صورت کاملا قانونی انجام میدهند. این اقیانوس سایت و اپلیکیشن باعث سردرگمی کاربران شده و انتخاب را به شدت برای آنان سخت کرده است. در این مطلب تعدادی اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال معرفی میکنیم و به نقاط ضعف و قوت آن ها میپردازیم.

برخی از مرسوم ترین اپلیکیشن های صرافی ارز دیجیتال:

 • فینیکس
 • نوبیتکس
 • اکسیر
 • رمزینکس

 

که جهت دانلود تمامی این اپلکیشن ها می توانید به کافه بازار مراجعه کنید.

اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال فینیکس

اولین اپلیکیشنی که به بررسی آن میپردازیم اپلیکیشن فینیکس است که تمامی خدمات سایت Phinix.ir به صورت جامع و کامل از طریق اپلیکیشن فینیکس قابل دسترسی است. اپلیکیشن فینیکس در پلتفرم بازار بیش از 20 هزار نصب فعال دارد و طبق نظرات کاربران اپلیکیشن بدون باگ و مشکل فنی خاصی است و به راحتی قابل استفاده است و شما میتوانید بدون هیچ مشکلی خرید و فروش خود را انجام دهید.

صفحه بازار اپلیکیشن فینیکسصفحه-بازار-فینیکس

پس از نصب نرم افزار در اولین صفحه برنامه شما نیاز به ورود با شماره تلفن یا ثبت نام دارید. بعد ثبت نام و تکمیل مراحل ابتدایی، به صفحه خانه نرم افزار وارد خواهید شد که میزان دارایی و ارز های دیجیتال شما درون سایت فینیکس را نمایش میدهد.

صفحه ورود فینیکس

از پایین نرم افزار و قسمت بازار میتوانید به صورت زنده آخرین بازار ازر های دیجیتال را مشاهده کنید که تقریبا تمامی ارز های دیجیتال معروف در این صفحه قابل مشاهده هستند.

بازار فینیکسصفحه اصلی اپلیکیشن فینیکس

در بخش معامله میتوانید اخرین خریدو فروش های سایت را مشاهده کنید، سفارش های فعال خود را ببینید و سفارش های انجام شده و تکمیل شده خود را نیز مشاهده کنید. در بخش سمت راست میتوانید ارز دیجیتال معامله کنید و خرید فروش کنید.

معامله ها فینیکسآخرین خرید فروش فینیکس

بخش کیف پول مقدار دارایی شما در سایت فینیکس را به تفکیک ارز دیجیتال نمایش میدهد و میتوانید جلوی اسم هر ارز، مقدار دارایی خود را ببینید یا با استفاده های دکمه های خرید و فروش این ارز ها را فورا معامله کنید.

کیف پول فینیکس

حساب کاربری مشخصات شما و گزینه هایی مانند تنظیمات، دعوت از دوستان، سفارش های من، تاریخچه های من، تم صفحات، پشتیبانی و راهنما استفاده را در اختیار شما میگذارد.

پروفایل کاربری فینیکس

در مجموع اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال فینیکس قابلیت های خوبی را دراختیار شما قرار می دهد و با محیط کاربری رووان و جذاب تجربه کاربری خوبی از این اپلیکیشن خواهید داشت و با خیال راحت میتوانید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

برای دانلود اپلیکیشن فینیکس از کافه بازار اینجا کلیک کنید

اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس

اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال بعدی، همراه تریدر نوبیتکس نام دارد که در بازار بیش از 500 هزار نصب فعال دارد و امتیاز 4/4 از 5 را از کاربران فعال گرفته. نظرات کاربران درمورد این اپلیکیشن تقریبا مثبت است و درصد رضایت بالایی را به خود اختصاص داده است.

نظرات نوبیتکسصفحه بازار نوبیتکس

بعد از نصب و ورود به برنامه با چند اسلاید آموزشی مواجه خواهید شد که مطالعه آن خالی از لطف نیست. بعد از رد شدن از آموزش وارد صفحه اصلی نرم افزار خواهید شد. در بخش بازار ها میتوانید قیمت بروز رمز ارز مورد علاقه خود را ببینید، با زدن روی گزینه نوبیتکس آخرین قیمت رمز ارز ها در سایت نوبیکس را مشاهده خواهید کرد. در بخش جهانی میتوانید اخرین قیمت رمز ارز ها را در بازار جهانی ببینید.

اسلاید آموزشی نوبیتکسصفحه اصلی نوبیتکس

در بخش معاملات میتوانید تاریخچه سفارشات را مشاهده کنید یا خرید و فروش انجام دهید.

معاملات نوبیتکسمعاملات نوبیتکس

بخش کیف های من مربوط به دارایی های حساب کاربری شماست، میتوانید تمامی واحد های پولی را به تومان مشاهده کنید و موجودی خود را بررسی کنید، از طریق دکمه های واریز و برداشت اقدام به خرید و فروش کنید.

کیف پول نوبتیکس

بخش حساب مربوط به حساب کاربری شماست و میتوانید پروفایل خود را تکمیل کنید، تاریخچه تراکنش ها را ببینید، تظیمات و امنیت و معرفی دوستان نیز در این بخش وجود دارد.

حساب نوبیتکس

در مجموع این اپلیکیشن مشکل و ایراد خاصی ندارد و اگر قصد خرید و فروش ارز دیجیتال دارید بدون هیچ مشکلی میتوانید از خدمات اپلیکیشن نوبیتکس استفاده کنید.

برای دانلود اپلیکیشن نوبیتکس از کافه بازار اینجا کلیک کنید

اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال اکسیر

اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال اکسیر در کافه بازار بیش از 20 هزار نصب فعال دارد و امتیاز 3/2 را به خود اختصاص داده است. نظرات مثبت و منفی زیادی برای این اپلیکیشن ثبت شده است.

صفحه بازار اکسیر

بعد از نصب نرم افزار وارد صفحه ای خواهید شد که باید وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید.

صفحه ثبت نام اکسیر

پس از ورود به صفحه حساب کاربری هدایت خواهید که موارد ضروری حساب کاربری و غیره را به صورت اعلامیه های کوچک نمایش میدهد.

صفحه اصلی اکسیر

در بخش خرید آسان میتوانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را خرید و فروش کنید.

خرید آسان اکسیر

در بخش مبادله میتوانید آخرین تاریخچه معاملات را مشاهده کنید که با جزئیات قیمت،مقدار و زمان نمایش داده میشود.

مبادله اکسیر مبادله اکسیر

در بخش چت آخرین مکالمه کابران فعال در سایت را مشاهده میکنید.

چت اکسیر

بخش کیف پول مربوط به حساب کاربری شماست و میتوانید موجودی حساب خود را به تفکیک ارز های مختلف مشاهده کنید.

کیف پول اکسیر

در مجموع اپلیکیشن از نظر سرعت و اشکالات برنامه نویسی مشکل خاصی ندارد اما طبق نظرات کاربران در کافه بازار مشکلات جزئی وجود دارد که باعث نارضیتی برخی از کاربران شده است.

برای دانلود اپلیکیشن نوبیتکس از کافه بازار اینجا کلیک کنید

اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

اپلیکیشن  صرافی ارز دیجیتال رمزینکس بیش از 100 هزار نصب فعال در بازار دارد و امتیاز 4/1 را به خود اختصاص داده است، نظرات کاربران درمورد این اپلیکیشن ضد و نقیض است.

صفحه بازار رمزینکسصفحه بازار رمزینکس

بعد از نصب و ورود به نرم افزار با چند اسلاید آموزشی و راهنما مواجه خواهید شد.

اسلاید رمزینکس

بعد از ورود به نرم افزار، بخش اول بازار خواهد بود. در این بخش به قیمت تمامی ارز های دیجیتال رایج در بازار را به همراه درصد رشد و سقوط خواهید دید.

بازار رمزینکس

در بخش کیف پول و بالای نرم افزار مقدار شارژ حساب خود به ریال را مشاهده خواهید کرد. دکمه های واریز و برداشت هم جهت انجام تراکنش های مالی وجود دارند. همچنین در بخش کیف پول میتوانید مقدار دارایی های خود را به تفکیک نوع ارز دیجیتال مشاهده کنید که به نوع خود جالب است. همچنین برای راحتی کاربران قسمتی به جستجو اختصاص یافته تا در کیف پول خود ارز دیجیتال مورد نظر را جستجو کنند.

کیف پول رمزینکس

بخش میز کار، پیشخوان کار های شماست. کارهایی مانند مشاهده سفارش های من، تراکنش های حساب، احراز هویت حساب، مدیریت کارت ها و حساب ها، کارمزد ها، تبدیل موجودی های کوچک، راهنما و آموزش و پشتیبانی وجود دارد. بخش خانه نیز ابتدا مربوط به آرشیو اخبار و اطلاعات است و بعد از آن گزینه هایی از دسترسی سریع به واریز و برداشت و غیره در اختیار شماست.  در بخش خانه میتوانید موجودی کیف پول خود را نیز مشاهده کنید.با زدن روی گزینه مشاهده کارمزد ها میتوانید جدول و مقدار کارمزد ها را مشاهده کنید.

بخش میزکار رمزینکسخانه رمزینکس

 برای دانلود اپلیکیشن رمزینکس از کافه بازار اینجا کلیک کنید

جمع بندی

در این مطلب برخی از بهترین اپلیکیشن های صرافی ارز دیجیتال معرفی و بررسی شدند و سعی شد به صورت خلاصه به تمامی بخش های آنان اشاره شود. اپلیکیشن هایی که با پشتیبانی خوب، سرعت بالا سعی میکنند بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهند.

کاربران به چه چیز هایی نیاز دارند؟

 • رابط کاربری خوب
 • سرعت بالا
 • بروز رسانی مداوم و به موقع قیمت ها
 • واریز به موقع تراکنش های مالی کاربران
 • عدم اختلال در روند پرداخت و خرید رمز ارز
 • خرید و فروش مطمئن
 • چک لیست صرافی ارز دیجیتال

با تمامی موارد ذکر شده میتوانیم وب سایت و اپلیکیشن فینیکس را به عنوان یکی از گزینه های خوب و مطمئن برای خرید و فروش ارز دیجیتال انتخاب کنیم. رابط کاربری خوب، سرعت بالا و واریز به موقع از ویژگی های مثبت اپلیکیشن فینیکس است.

پست های مرتبط