کسب درآمد دلاری از سایت 3dsky

در این ویدئو یاد می گیری

کسایی که کار طراحی سه بعدی میکنند مخاطب ویدیو امروز ما هستند. در این ویدیو یک سایت مخصوص فروش محصولات ۳ بعدی بهتون معرفی کردیم.

در این مطلب نحوه کسب درآمد دلاری از سایت 3dsky را آموزش می‌دهیم.

برای رسیدن به درآمد دلاری روش‌های مختلفی وجود دارد.

۱. سایت‌های فریلنسری

۲. مشتری یابی مستقیم

۲. روش محصولات دیجیتال

در این مطلب قصد داریم سایتی را معرفی کنیم که برای خرید و فروش مدل‌های ۳ بعدی است.

سایت 3dsky

این سایت آبجکت‌های سه بعدی، متریال، تکسچر و خلاصه هر چیزی که مرتبط با رشته معماری و طراحی باشد را ارائه می‌دهد. البته که سایت‌های زیادی در این حوزه هستنداما 3dsky جزو بهترین‌هاست.

https://3dsky.org/ 

 

تو نحوه انتشار محصولاتتون باید یه سری از قوانین رعایت بکنین. قوانین مفصلی داره که باید رعایت بکنین تا بتونین تائیده سایت و بگیرین. الان هم این سایت فقط مدل‌های پرو رو قبول میکنه . قبلا مدل‌های free هم قبول میکرد ولی الان دیگه نه. پس باید کیفیت محصولاتتون هم خوب باشه. قوانین‌شون ایناست که صرفا فقط باید مدل‌تون باشه اشیا اضافی نباشه. رندر ها تو مرکز قرار بگیره از سه تا زمینه سفید خاکستری سیاه فقط استفاده بکنین با توجه به نوع و مدل. 

در آخر هم در مورد کارمزد و درصد این سایت بگم که تو شروع کار با این سایت ۵۰ ۵۰ هستین و خب درصد بالایی. برای همین کارکنان زیادی داره این سایت که تمام محصولات مارو یک به یک بررسی میکنه. سایت‌های دیگه هستند مثلا مثل سایت فیلم نرمال که کارمزدش بین ۷۰ تا ۹۰ درصد و مثلا 3dsport و سایت‌های مشابه درصدهاشون بالای ۷۰ درصد هستش. البته این نکته رو بگم که با تعداد کارهای بیشتری که آپلود بکنین تو سایت و کیفیت کارهاتون ببرین بالا درصد خودتون ببرین بالاتر و به ۷۰ ۷۵ درصد برسین. خیلی از ایرانی ها الان حسابشون تو این سایت گلد یعنی بیشتر از ۱۶ هزار تا فروش داشتن.

برای برداشت پول از این سایت هم میتونین از طریق پی پل وب مانی ویزا کارت و مستر کارت اقدام کنین.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط