دوره آموزشی زبان انگلیسی برای کسب و کار

ویژه فعالیت در بازار بین المللی با تمرکز بر فریلنسری دلاری

12 جلسه ویدئو آموزش بر اساس کتاب مرجع مارکت لیدر

4 جلسه ویدئو آموزش بر اساس تجربیات فریلنسری

جلسات پرسش و پاسخ آنلاین با اساتید+جزوه ها و تمرینات تکمیلی

پکیج ها

آموزش

16 جلسه آموزش ویدئویی

نسخه اصلی کتاب PDF

جزوه ها و تمرینات تکمیلی

پشتیبانی نرم افزار پخش کننده دوره

797/000 تومان

آموزش + رفع اشکال آنلاین

16 جلسه آموزش ویدئویی

4 هفته رفع اشکال و تمرین با استاد

نسخه اصلی کتاب PDF

جزوه ها و تمرینات تکمیلی

پشتیبانی نرم افزار پخش کننده دوره

1/977/000 تومان

کاربرد دوره

دوره آموزشی “انگلیسی در کسب و کار” با هدف تجهیز افراد به ابزار اصلی ایجاد ارتباط یعنی زبان انگلیسی طراحی شده است. افرادی که قصد کار در فضای بین المللی را دارند، در اولین قدم از برقراری ارتباط با کارفرمای خارجی، نیاز به زبان انگلیسی را حس می کنند. در واقع زبان انگلیسی مانند پلی میان افراد از کشورهای مختلف عمل می کند و نبودن این پل می تواند تمام موقعیت های شغلی افراد را به راحتی خراب کند.

معرفی عمومی انگلیسی در کسب و کار

انگلسی در کسب و کار یا Business English ،شاخه ای از دنیای زبان انگلیسی است که به افراد آموزش می دهد چطور با فراگیری لغات و اصطلاحات تخصصی، گرامر صحیح، مهارت های حرفه ای فضای کار و چارچوب های استاندارد با افراد دیگر ارتباط بگیرند، شبکه کاری خود را گسترش دهند و نیازهای لازم برای توسعه کسب وکار خود را برطرف کنند. در تمام دنیا، زبان اول در تجارت بین الملل، انگلیسی است و این رشته در کشورهای مختلف آموزش داده می شود.

مهارت هایی که در این دوره می آموزید

در این دوره شما می آموزید چطور در مراحل مختلف ارتباط با کارفرمای خارجی به صورت حرفه ای عمل کنید. موقعیت هایی مثل جستجوی آنلاین کار، نگارش ایمیل رسمی و رزومه، تلفن زدن و پاسخ دادن، سوال پرسیدن درباره جزئیات شغل مورد نظر، تنظیم قرار ملاقات به صورت حضوری یا آنلاین، شرکت در جلسه مصاحبه، ارسال نمونه کار، قرارداد بستن، پیگیری رسمی امور، اجرای تبلیغات، خرید و فروش، تفاوت فرهنگ های مختلف در فضای کاری و … .

منبع آموزشی دوره:

این دوره در 12 فصل طبق سرفصل های استاندارد کتاب Market Leader طراحی شده است. مجموعه مارکت لیدر، معتبرترین محتوای آموزشی در زمینه Business English است و در 5 سطح طراحی شده است. دوره حاضر از سطح Elementary یا ابتدایی مجموعه مارکت لیدر است و حتی افرادی که دانش بالایی از انگلیسی ندارند می توانند از این دوره بهره ببرند. هر درس شامل بخش های لغات و اصلاحات تخصصی، گرامر کاربردی، متن خواندنی مرتبط به همراه لغات مهم متن و همچنین آموزش مهارت های کاربردی در فضای کار می باشد. همچنین در کتاب آموزشی و کتاب کار، بخش شنیداری و تمرین های بسیار خوب برای تمرین بیشتر وجود دارد.  افرادی که دوره انگلیسی در کسب و کار را ثبت نام می کنند، به غیر از محتوای ویدیویی ضبط شده، از 4 ساعت پشتیبانی و آموزش آنلاین توسط اساتید دوره نیز بهره می برند. این کار با هدف رفع سوالات احتمالی درباره درس ها و تسلط کامل زبان آموزان بر مباحث دوره انجام می شود.

نگاهی بر سرفصل‌های دوره آموزشی زبان انگلیسی برای کسب و کار

مدرس‌های این دوره را بشناسید

امیرحسن موسوی

موسس آکادمی فئو، برگزارکننده دوره های حرفه ای انگلیسی بازرگانی
مدرس حرفه ای Business English در دانشگاه تهران و موسسات معتبر
نویسنده کتاب 212 Business English situations
مدرک بین المللی تدریس از TESOL Canada (advanced)
مدرک حرفه ای تدریس در زمینه Business English و تدریس آنلاین
سابقه برگزاری ده ها دوره تخصصی انگلیسی و آموزش به صدها زبان آموز
سابقه همکاری های بین المللی در فضای آموزشی و گردشگری
کارشناس ارشد از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

هانیه زارعی

کارشناس آموزش زبان انگلیسی
سابقه تدریس آنلاین و خصوصی در آکادمی فئو و آموزشگاههای معتبر
سابقه تدریس حضوری در سطوح مختلف انگلیسی
مدرک معتبر تدریس حرفه ای زبان انگلیسی
تدریس حرفه ای در کلاسهای Business English

فاطمه ابراهیمی

اگر ارزیشو رو دنبال کرده باشید، نام و چهره خانم ابراهیمی برای شما آشناست! فاطمه ابراهیمی کارشناس تولید محتوا و مجری ارزیشو است و هرچند سابقه جدی تدریس زبان انگلیسی ندارد ولی حضورش در این دوره بعنوان مدرس با توجه به تجربه ی شخصی در مسیر فریلنسری دلاری تکمیل کننده آموزش های دو مدرس دیگر است. فاطمه ابراهیمی تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه علامه در رشته مدیریت صنعتی سپری کرده است و تجربه مناسبی در کارهای فریلنسری دارد و محتوای ارائه شده توسط او بیشتر جنبه مهارتی زبان مرتبط به فریلنسری دارد.

سوالات متداول دوره آموزشی زبان انگلیسی برای کسب و کار

در کلاس های آنلاین، آموزش هر درس بین یک ساعت و نیم تا سه ساعت زمان نیاز دارد. و به طور معمول هر ترم تقریبا یک ماهی و نیم طول می کشد. اما با توجه به اینکه بخش های اصلی این دوره به صورت ویدیویی ضبط شده اند، زمان کمتری برای یادگیری نیاز دارید. درواقع درس ها برای شما به ساده ترین و خلاصه ترین حالت درآمده تا در وقت شما صرفه جویی شود و سریع تر پیشرفت کنید.

پشتیبانی آنلاین در اسکایپ و واتس اپ انجام می شود. کلاس های آنلاین نیز به صورت تصویری برگزار می شود و می توانید کلیه سوال های خود را از استاد بپرسید.

بله. امکان برگزاری کلاس های سطح بالاتر به صورت گروهی و خصوصی( آنلاین) برای زبان آموزان گرامی وجود دارد.

شما در هر زمان که دوره را خریداری کنید امکان دسترسی به کلیه فایل های درس را پیدا می کنید. بنابراین محدودیتی در شروع و پایان یادگیری نخواهید داشت. کلاس های آنلاین نیز با اطلاع قبلی برگزار خواهد شد.