هیچ نوع درآمدی به پای درآمد دلاری ارزیشو نمی‌رسه

مهارت و تجربه کافی برای کار کردن داری اما درآمدت برات کافی نیست؟ تا حالا به کسب درآمد دلاری فکر کردی؟ کافیه دانش و مهارتت رو با ما در میون بگذاری تا ما هم بهت آموزش بدیم که چطوری درآمد دلاری داشته باشی. با پویش هزار در هزار ارزیشو همراه شو تا تو این مسیر یه همراه حرفه‌ای داشته باشی

ما تو پویش هزار در هزار ارزیشو بهت مسیر می‌دیم، همراهت هستیم و با کلاس‌های آموزشی و همراهی تسهیلگر تو رو به درآمد ماهیانه 1000 دلار می‌رسونیم. 

برای کسب درآمد دلاری فریلسنری از کجا باید شروع کنم؟

ما تو پویش هزار در هزار ارزیشو اول از همه مهارت‌هایی که داری و ارزیابی می‌کنیم و بعدش با کمک هم بهت مسیر کسب درآمد دلاری رو آموزش بدیم. فرقی نمی‌کنه  فریلنسر برنامه نویسی باشی یا گرافیک دیزاینر باشی یا مهارت دیگه‌ای داشته باشی تو پویش ارزیشو همه یاد می‌گیرن که چطوری به درآمد دلاری برسن و از همه مهم‌تر اینکه چطور این درآمد رو نقد کنن

نمی دونم چطور می تونم درآمدزایی کنم؟ نمی دونم مهارتم چیه؟ اما دوست دارم درآمد دلاری داشته باشم

در این پویش ما به غیر از آموزش های معمول، در کلیه مراحل و مسیر رسیدن شما به 1000 دلار در کنارتان هستیم. تسهیلگرهای ارزیشو بر اساس چک لیست های استاندارد روی فعالیت شما نظارت دارند تا همه مراحل درست و دقیق اجرا شود. در ضمن اعضای این پویش در کنار هم می توانند از تجربیات خود در مسیر بگویند و دانش و تجربه شان را به اشتراک بگذارند.

فقط کافیه فرم ثبت‌نام رو پرکنی تا برای حضور در جلسه اول ازت دعوت کنیم. بعد از اون هم برای ثبت نام نهایی راهنماییت می‌کنیم

  • حداقل سن 16 سال (بعضی رشته ها بالای 20 سال)
  • رزومه قابل قبول برای کار بین المللی و یا پتانسیل بالا برای رشد
  • تعهد به اختصاص زمان به صورت مستمر در هفته به مدت یک سال
  • انجام کارهای چک لیست و تعهد به مایل استون ها (در صورت عدم اجرا از برنامه پویش حذف می شوید)

این زمان بستگی به هر شخص و مسیری که انتخاب می کند دارد. در بعضی راه ها مثل فریلنسری امکان رسیدن به درآمد 1000 دلاری در کمتر از 2-3 ماه هم ممکن است ولی برای مسیرهایی مثل یوتیوب این کار معمولا حدود 1 سال زمان میبرد.

مراحل اجرایی

01ثبت نام اولیه در پویش
02 شرکت در جلسه اول به صورت رایگان
03 امضا قرارداد و پرداخت 100 دلار
04تشکیل پرونده اینترنتی برای هر عضو توسط تسهیلگر
05 ارسال برنامه اجرایی و چک لیست حضور در دوره
06 معرفی تسهیلگر ارزیشو برای راهنمایی و تسهیلگری
07 دسترسی به ویدئوهای آموزشی
08نظارت بر مسیر اجرایی کار
09ارائه آموزش ها و مشاوره های مرتبط توسط منتور های تخصصی ارزیشو
10رسیدن به درآمد 1000 دلاری
11 پرداخت 100 دلار به ارزیشو
12ایونت درآمد دلاری بچه‌های پویش

آموزش تخصصی با ویدئوهای مدرس

مدرس دوره‌ها جناب آقای علی سیاه کلاه هستند که به عنوان مربی و منتور بین المللی، دوره‌های آموزش کسب درآمد دلاری را در اختیار شما قرار می‌دهند. ویدئوهای این دوره به صورت آفلاین است اما مدرس بر حسب نیاز آموزشی شرکت کنندگان، در طول دوره لایوهای دوره‌ای هم برگزار می‌کند.

تسهیل گر 24 ساعته

تو مسیر پویش یک تسهیل گر اختصاصی به هر فرد متناسب با نوع گروهی که در آن فعالیت می‌کند معرفی می‌شود. وظیفه این تسهیلگر این است که در طول مسیر همراه شما باشد و متناسب با نیاز هر فرد به سوالات، اشکالات و ابهامات هر فرد پاسخ دهد

رفع اشکال روزانه

شاید هنگام دیدن ویدئوها یا وقتی که وارد مسیر برنامه مشتری یابی میشی، سوال و یا اشکالاتی داشته باشی که اگه بهشون پاسخی داده نشه نتونی ادامه بدی. ما تو پویش هزار در هزار با رفع اشکال و سوال جواب پشتیبان کنارت هستیم تا با خیال راحت بتونی به مسیرت ادامه بدی.

وبینار هفتگی با مدرس

برای تسهیل در امر آموزش، به صورت هفتگی جلسات رفع اشکال با مدرس برگزار می‌شود. در این سری وبینارهای هفتگی پویش، شرکت کنندگان سوالات خود را که در مسیر پویش به آن برخورده‌اند را با مدرس مطرح و اشکالات خود را برطرف می‌کنند.

ثبت نام در پویش

  • انواع فایل های مجاز : pdf, حداکثر اندازه فایل: 5 MB.

شرکت کننده دوره های قبلی پویش