ارزیشو؛درآمد دلاری

بهترین روش نقد کردن دلار پی‌پال

در این ویدئو یاد می گیری

در این مطلب بهترین روش نقد کردن دلار پی‌پال را بررسی میکنیم.

بهترین روش نقد کردن دلار پی‌پال

خیلی از فریلنسر های داخل ایران، یوتیوبر ها، حتی فروشندگان و تاجر ها برای تراکنش های مالی از پی‌پال استفاده می‌کنند. یکی از بهترین و سریعترین روش های نقد کردن درآمد دلاری  فریلنسر ها استفاده از پی‌پال است. برداشت پول از paypal چندین راه مختلف دارد. تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا انواع روش های نقد کردن دلار پی‌پال باهم بررسی کنیم.
نقد کردن دلار پی‌پال

افتتاح حساب پی‌پال

افتتاح حساب پی‌پال یکی از ملزومات کار فریلنسری است و یک فریلنسر حتما باید حساب پی‌پال داشته باشد تا بتواند به صورت مداوم و آسان درآمد خود را از کارفرما دریافت کند. ساخت حساب پی‌پال برای افراد داخل ایران ممنوع است و کشور ایران به طور کامل جهت استفاده از خدمات پی‌پال تحریم است. توجه داشته باشید که افراد ایرانی تحریم نیستند، افرادی که داخل ایران تحریمند و این به این معناست که با پاسپورت ایرانی در خارج از کشور قادر به ثبت نام و استفاده از خدمات پی‌پال هستید. راه حل این مسئله استفاده از شرکت های واسطه ای است که خدمات فریلنسر ها را ارائه می‌دهند که این خدمات شامل افتتاح حساب پی‌پال، احراز هویت و همچنین نقد کردن دلار پی‌پال است.

نقد کردن دلار پی‌پال

راه های زیادی برای برداشت پول از حساب پی‌پال وجود دارد که کاربران از روش های مختلفی برای آن استفاده می‌کنند. روش هایی مانند استفاده از شرکت های واسطه، معالمه با اشخاص داخل کشور در ازای خدمات، خرید ارز های دیجیتال در ازای دلار پی‌پال و  سایر روش هایی که میتوان از طریق آن موجودی حساب پی‌پال را به تومان تبدیل کرد. استفاده از شرکت های واسطه به دلیل نوسانات قیمت دلار موجب ضرر شما خواهد شد زیرا برای خرید از شما تفاوت اندکی میان قیمت دلار و قیمت خرید از شما وجود خواهد داشت. خرید تتر و سایر رمز ارز ها نیز به ضرر شما خواهد بود، برای مثال 1000 دلار پی‌پال معادل 800 تتر خواهد شد و این مبلغ نیز برای شما سودی نخواهد داشت.

بهترین روش برداشت پول از حساب پی‌پال

بهترین روش برداشت پول از حساب پی‌پال برای کاربران ایرانی کاری است که سایت های واسطه ای انجام می‌دهند. شما باید به دنبال روشی باشید تا بتوانید کاربرانی را از راه های مختلف پیدا کنید که نیاز به پرداخت ها و تراکنش های دلاری داشته باشند. برای مثال کاربری میخواهد از سایتی خرید دلاری داشته باشد، مبلغ دلاری را به ریال تبدیل میکند و به شما پرداخت خواهد کرد، در عوض شما از طریق حساب پی‌پال خود برای کاربر مورد نظر خرید دلاری خواهید انجام داد.

درحال حاضر بهترین روش برای نقد کردن درآمد دلاری از طریق پی‌پال همین خرید واسطه ای است که میتوانید برای کاربران انجام دهید. ما در ارزیشو دنبال روش هایی هستیم تا شما بتوانید به راحتی درآمد خود را از پی‌پال برداشت کنید، روش هایی مانند خرید مطمئن تتر بدون هیچ ضرر و زیانی. به زودی مطالب بیشتری درمورد حساب پی‌پال خواهیم داشت، همراه ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوهای مرتبط